Skocz do zawartości
mb_asasello

Gigabyte Ga7-n400e Z Lanem?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów!

Proszę o pomoc w następującej sprawie: zakupiłem ostatnio płytę Gigabyte GA7-N400E, jednak posiada ona zintegrowaną kartę sieciową, tak jak model GA7-N400E-L.

Oznaczenie na płycie to ewidentnie GA7-N400E, żadnego L się nie doszukałem (no może poza małą naklejką z tą literką, ale nie sądzę, żeby to miało znaczenie :).

I teraz problem (no bo w zasadzie czego tu się czepiać, tylko być szczęśliwym :) - mianowicie chcę wgrać najnowszy bios do obsługi Semprona i nie wiem, czy jak wgram dla N400E to mi nie przestanie działać sieciówka, albo płyta mi się nie wykrzaczy?

Pozdrawiam wszystkich i z góry dzięki za pomoc.

Asasello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ga7n400 e-l i tez na plycie pisze ze jet to e i jest tez naklejka L :) Mam wgranego biosa F10 do modelu E-L i wszystko dziala jak nalezy (wykrywa semprona):) Moze w sklepie sie im cos pochrzanilo i dali ci E-L:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ga7n400 e-l i tez na plycie pisze ze jet to e i jest tez naklejka L :) Mam wgranego biosa F10 do modelu E-L i wszystko dziala jak nalezy (wykrywa semprona):) Moze w sklepie sie im cos pochrzanilo i dali ci E-L:)

1214010[/snapback]

Aha...no to super :) Konkretnie to na allegro kupilem wersje bulk, wiec bez niczego, ale w tej sytuacji chyba rzeczywiscie farta mialem :):):)

A moze jakies info o tej plycie? DO czego jest dobra, na co uwazac? Jak w praktyce z O/C?

Pozdrawiam

Asasello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o OC to najwieksza pomylka jesli chodzi o ta plyte jest sposob zwiekszania napiecia procesora. Mozna tylko o 5%, 7,5% i 10% zwiekszyc.

Ja mam Semprona 2600+ i idzie tylko do fsb 195 stabilnie:( Pojde z nim do kumpla i zamontuje na Abicie NF7 i zobacze czy to moze plyta glowna mnie ogranicza (za male napiecie) czy moze cos innego.

Jesli chodzi o sama plyte to jest spoko. No moze radiatorek na mostku polnocnym moglby byc wiekszy bo u mnie przy fsb 195 mostek ma temp. okolo 44 *C. Jesli chodzi o inne temperatury to odczyty z czunikow chyba nie przeklamane.

 

Wiecej informacji masz w manualu plyty. Jest do sciagniecia (po angielsku) na stronach gigabyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...