Skocz do zawartości
Tim

Wolne Predkosci W Azureusie!

Rekomendowane odpowiedzi

a z innymi klientami torrenta probowales?! Azeurus nie grzeszy szybkoscią, z doswiadczenia wiem ze bitcomet jest najszybszy (choc uzyskanie na nim predkosci powyzej 700kB/s jest nierealne), co do azeurusa to powiększ limity jednoczesnych połączen i liczbe wyszukiwanych zrodelek, sprawdz czy gdzies nie masz ograniczenia predkosci włączonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitcomet jest rzeczywiscie chyba najlepszy, testowalem inne progsy ale ten mnie zadziwil. Jest tez sprawa skad sciagasz, bo np na stronach dostepnych dla wszystkich transfery nie sa rewelayjne. A ja zarejestrowalem sie na http://www.filelist.org i transferki mam miodne :) Filmik sciagam w jakies 2.5-3h (tylko trzeba utrzymywac ratio powyrzej 1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. BitComet i pochodne sa najszybsze. Ale wiele też zależy od strony (a dokładniej trackera) z jakiej się ściąga pliki. Zdecydowanie najszybsze transfery "oferuje" filelist.org oraz od niedawna torrentbits2.org (nastepca zamknietego torrentbits.org). tych stron nawet w Azureusie, z ktorego korzystam, mam maksymalne (jak na swoje skromne 256 lacze) transfery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie ma roznicy. Sciagam caly czas Azureusem (wczesniej stosowalem BitSpirita i wlasnie BitCometa), chociaz teraz racej z musu niz wyboru (jest to chyba jedyny sensowy graficzny klient sieci Torrent dla Linuxa) i wyciagam maksimum, ktore oferuje mi lacze. Wystarczy miec tylko otwarte odpowiednie porty (skonfigurowany poprawnie firewall) i pamietac, ze w tej sieci download zalezy poza iloscia uzytkownikow posiadajacych dany plik rowniez od ratio, a to zalezy od uploadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do autora topicu: poczytaj o "dobrodziejstwach" dodatku SP2 (szczegolnie o limitowaniu polaczen), potem mozesz juz go sobie odinstalowac :)

 

Do twierdzacych ze "z niektorych stronek leci szybciej": zastanowcie sie, sciagacie ze stronek/trackera czy od peer'ów (ktorych liste otrzymujecie z trackera)?? Moze zgodze sie w przypadku filelist.org, gdyz tam ludzie dbaja o share ratio (inaczej maja pewne restrykcje)

 

Co do szybkosci klientow, to IMO obydwa pozwalaja na usyskanie pelnych predkosci (kwestia ustawien), natomiast przewaga BC polega na zabieraniu mniejszej ilosci zasobow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sp2.. bleh.

azureus jest super jak korzysta sie wlasnie z dobrych trakerow, chociaz nawet te publiczne przy moim laczu (1mbit) potrafia dac 120-130k. wazne zeby nie zapychac uploadu i dac nie wiecej niz 4-5 polaczen wychodzacych. no i oczywiscie potrzebujemy troche czasu na "rozpedzenie" (nalapanie peerow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez na azu mialem slabe transwetry. Teraz tylko dc++ z mozliwoscia sciagania od kilku osob :)

1220520[/snapback]

dc++ jest dobre, ale na torrnecie wszystko jest duzo wczesniej, tez kiedys sciagalem z dc++ ale teraz tylko torrenciki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka ze tak troche odbiegam od tematu ale mam pytanie tez o azureusa mam te zulte mordy.Niewiem co zle robie czy zle skonfigorowalem porty udostepnione ( U.S.Robotics 9106 opis menu routera na stronie http://www.usr.com/support/9106/9106-pl-ug/index.htm) czy jakies zle mam ustawienie w azureusie albo w windowsie help.Net 24 dostawca bez zadnych ograniczen zmienne ip :( pomocy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klient torrenta nie powinien obciazac sieci LAN (przeciez Lan ma predkosc 10Mbit lub 100Mbit). Gorzej z obciazaniem lacza internetowego (takiego w LANie, mam taki): u mnie przy zarzuceniu jakiegokolwiek klienta BT nie moge przegladac stron (przy emule moge), to samo sie dzieje u kuzyna ktory ma Net24 640kb/s (takie Neo w Netii).

 

Ciekawi mnie kiedy powstanie nowa wersja BitCometa, gdyz ta ma pare bledow: olewa ustawiona globalna ilosc slotow do wysylania, zle dzialanie niektorych opcji (nie moge ustawic ilosci jednoczesnych prob polaczen <11), bledy w tlumaczeniu pl...

Edytowane przez lukecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czemu wolno idzie...jak zapewne wiecie wiekrzosc trackerów padła, tak samo jak suprnova...torrent umarł.

 

UPDATE:...wyglada na to ze ludzie starają sie niedopuscic do całkowitego upadku tej jakże wspaniałej sieci p2p (tak mi sie wydaje). => http://www.exeem.com/

Edytowane przez Szpon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exeem zawiera spyware. Info z lokitorrent.com:

We at LokiTorrent completely agree. The premise of eXeem sounds quite nice. The unfortunate fact remains that the once great people at suprnova are not in control of this application. Many of suprnova's higher-ups have left the once-great site as a result of this fact.

 

Touted as the savior of peer-to-peer, eXeem ended up becoming nothing more than a new version of KaZaa, cydoor spyware included.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast moge przegladac strony jak mam załaczonego torrenta ,natomiast inni uzytkownicy nie moga podobno przegladać stron i im emuyle nie działa (dziwne to )

1237063[/snapback]

 

Mi pomogło zainstalowanie cFos`a i jest oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...