Skocz do zawartości
SpeeDyLOCO

Pomocy! Asmax 804u

Rekomendowane odpowiedzi

Mój znajomy zakupił sobie modem/switch ADSL Asmax Ar-804u. Postanowił sobie zaktualizować firmware, ale cos poszlo nie tak i podczas aktualizacji - wedłóg niego coś się zawiesiło i aktualizacja nie ukończyła się, więc - odłaczył zasilanie. Wiadomo firmware jest uszkodzony i trzeba go wgrać na nowo. Znalazłem więc sposób aby przywrócić uszkodzony soft - na stronie Asmaxa znalazłem plik o nazwie "Instrukcja aktualizacji firmware’u w routerze Ar-804u poprzez USB". Wykonałem polecenia instrukcji: 1. Zrobiłem dyskietke startową win 98

2. Zgrałem firmware(4.1.0.13), rozpakowałem i nagralem na cd-rw

3. Otworzyłem obudowe modemu i włozylem w oznaczone miejsce zworke

4. Uruchomiłem kompa w trybie msdos z podłaczonym modemem pod port USB i zasilaniem zewnętrznym

 

Wpisałem komende rm_usb.bat nacisnąłem enter i na ekranie uwidocznił się komunikat iż nie znaleziono żadnego użadzenia usb prosze podlaczyc i spróbować poniwnie(czy cos w tym stylu). Obydwie diody - usb i zasilanie - paliły się tak jak opisano to w instrukcji.

 

Czy ktos ma pojęcie jak ten problem rozwiązać :/ ???

Z góry dziękuje za udzieloną mi pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...