Skocz do zawartości
Weinc

Odtwarzacz Mp3 Z-cyber Macer 128mb - Czy Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem coś takiego:

http://sklep.gral.pl/podzespoly/index_opis.php?id=5625

 

Pytanie, czy warto to kupić?

Czy ktoś z Was miał do czynienia z tym playerem?

 

Odstrasza mnie trochę to radio nie zintegrowane z playerem, tylko zamontowane w zestawie słuchawkowym, ale akurat na radiu zależy mi najmniej, i tak będę pewnie używał własnych słuchawek.

 

A może polecicie jakiegoś innego dobrego playera MP3 z pamięcią 128 MB do 200 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przymierzam do czegos takiego

1252756[/snapback]

jak ma sie karty to nie ma problemu :P jednak jestem osoba ktora nie ma kart :P i wciaz czeka na przesylke tego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40989494 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie zabardzo warto kupowac playery o dużej pamięci gdyż taka mp3 przeciętna zajmuje 4-7mb no ot ile tych mp3 wejdzie? 128 przez 6... trzy... zero schodzi na doł.... :) yyy... 21 utworów. No ale np tak jak ja to i tak słucham pozreważnie maxymalnie 5 piosenek i tyle więc nie wiem po co komu np 512 :blink: Chyba, że jest maniakiem manieczek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam taki odtwarzacz jak w temacie, i jestem z niego zadowolony. Moze 128mega nie jest ogromnie duzo, ale mnie np w zupelnosci wystarcza. Srednio wchodzi ok 25 piosenek, wiec nie jest tragiocznie. Jakosc dzwieku jak za ta cene bardzo dobra ( mam lepsze sluchawki od standardowych). Jedyne zastrzezenia to dosc niewygodna obsluga i krotki czas odtwarzania. Ale i tak zdecydowanie wiecej plusow;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie zabardzo warto kupowac playery o dużej pamięci gdyż taka mp3 przeciętna zajmuje 4-7mb no ot ile tych mp3 wejdzie? 128 przez 6... trzy... zero schodzi na doł.... :) yyy... 21 utworów. No ale np tak jak ja to i tak słucham pozreważnie maxymalnie 5 piosenek i tyle więc nie wiem po co komu np 512 :blink:  Chyba, że jest maniakiem manieczek  :wink:

1256644[/snapback]

a wziales pod uwage ze to moze nie sluzyc tylko do przenoszenia mp3?:) pozatym ze ja nie slucham 5 piosenek jak Ty :) tylko powiedzmy 40, czy 50 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...