Skocz do zawartości
=L@win@h=

Problemik z lewym kompem...

Rekomendowane odpowiedzi

Co za szajs  8) Wczoraj w MM jakcys kolesie cali spoceni kumpowali kompa. Popatrzalem na obudowe i juz zwatpilem w ten sprzet.... Ale nie chciałem sie odzywac bo jeszcze bym wjeb.... dostal.

Jak się czasem spojrzy na rodziców z dziećmi w sklepach komputerowych, którzy uciułane pieniążki ładują w to co im pod nos podstawią, to aż się żal człowiekowi robi. Czasami mam ochotę podejść i takiemu cwaniaczkowi nawrzucać... :twisted: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale popatrz na to od strony sprzedawcy - który po raz tysięczny tłumaczy że Celerona to sobie o kant d.... potłuc można, a klient i tak wie lepiej i bierze P4 Celeron :-))), bo to Yntel. Po którymś razie ma sie juz tego wszystkiego dość i za przeproszeniem pier**** klientow, którym nie chce się przeczytać jednego testu na krzyz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wina tylko i wylacznie tej karty graficznej.

To jest pewnie Gf2mx200 i wupili mu biosa z 400 albo tylko sam rdzen.

Pamieci ma 64 bitowe i tutaj jest pies pogrzebany. Wez swoja karte graficzna i zobaczysz ktory komp jest 2x wolniejszy :)

Hmm... Obawiam sie, ze nie masz racji. Tego "demona szybkosci" testowalo kilkanascie portali. Wszystkie ocenily jednakowo: - dno. Poza moze, Onetem, i GW.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heeh jak jusz bym mial kupic kompa w jakims markecie to bym wybral hyba Vobisa >:)  

jak obluklame se cene to jest w miare >:)  

i tani monit >:)  

do tego kopmp z jakimis w miare pozadnymi firmamia a nie jakiss CHAINATECH badz NOname :P  

jak np w makro badz w plusie czy gdzietam :P

a ja bym kazala zlozyc zestaw taki jak ja chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wina tylko i wylacznie tej karty graficznej.

To jest pewnie Gf2mx200 i wupili mu biosa z 400 albo tylko sam rdzen.

Pamieci ma 64 bitowe i tutaj jest pies pogrzebany. Wez swoja karte graficzna i zobaczysz ktory komp jest 2x wolniejszy :)

Hmm... Obawiam sie, ze nie masz racji. Tego "demona szybkosci" testowalo kilkanascie portali. Wszystkie ocenily jednakowo: - dno. Poza moze, Onetem, i GW.. :D
Kaeres po prostu nie chce żeby ktoś sobie pomyślał coś złego o Celeronie :D :D :D . (just a joke).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel Pentium 4 Celeron 2.0Ghz. ?????????????????

Dokładnie. Tak piszą w reklamach hipermarketów. Mam przy sobie jedną: PROMOCJA!!! Super wydajny komputer z procesorem Intel P4 Celeron 1,8 Ghz, 128 MB RAM 133Mhz :), Ge Force 2 MX 400 64 MB itp. itd.

I pomyśleć, że są ludzie, którzy to kupują :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel Pentium 4 Celeron 2.0Ghz. ?????????????????

Dokładnie. Tak piszą w reklamach hipermarketów. Mam przy sobie jedną: PROMOCJA!!! Super wydajny komputer z procesorem Intel P4 Celeron 1,8 Ghz, 128 MB RAM 133Mhz :), Ge Force 2 MX 400 64 MB itp. itd.

I pomyśleć, że są ludzie, którzy to kupują :lol: :lol:

ROTFL. Ale ludzi robią w balona. :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wina tylko i wylacznie tej karty graficznej.

To jest pewnie Gf2mx200 i wupili mu biosa z 400 albo tylko sam rdzen.

Pamieci ma 64 bitowe i tutaj jest pies pogrzebany. Wez swoja karte graficzna i zobaczysz ktory komp jest 2x wolniejszy :)

Hmm... Obawiam sie, ze nie masz racji. Tego "demona szybkosci" testowalo kilkanascie portali. Wszystkie ocenily jednakowo: - dno. Poza moze, Onetem, i GW.. :D

Tamten post mial byc odpowiedzia na pierwszego posta :) (zapomnialem zacytowac :P )

 

Watpie aby ten celek 2.0Ghz mimo, ze demonem predkosci nie jest, byl wolniejszy od D 1.3, od mojego celka @ 1,5 a tym bardziej od athlona 850 @ 935 (wlasciciel mowi wrecz odwrotnie - przesada z takim osadem).

 

Jezeli D 1.2 lub celek 1.2 @ 1.5 jest wolniejszy od athlona 935 Mhz to ja juz wszystko wiem o tej sprawie.

 

WYMIENIC GRAFE I SIE ZOBACZY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wina tylko i wylacznie tej karty graficznej.

To jest pewnie Gf2mx200 i wupili mu biosa z 400 albo tylko sam rdzen.

Pamieci ma 64 bitowe i tutaj jest pies pogrzebany. Wez swoja karte graficzna i zobaczysz ktory komp jest 2x wolniejszy :)

Zrobilbym tak ale ten komp ma plimby... i musialbym z nim jechac do MM a to mi sie nie usmiecha :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wina tylko i wylacznie tej karty graficznej.

To jest pewnie Gf2mx200 i wupili mu biosa z 400 albo tylko sam rdzen.

Pamieci ma 64 bitowe i tutaj jest pies pogrzebany. Wez swoja karte graficzna i zobaczysz ktory komp jest 2x wolniejszy :)

Hmm... Obawiam sie, ze nie masz racji. Tego "demona szybkosci" testowalo kilkanascie portali. Wszystkie ocenily jednakowo: - dno. Poza moze, Onetem, i GW.. :D

Tamten post mial byc odpowiedzia na pierwszego posta :) (zapomnialem zacytowac :P )

 

Watpie aby ten celek 2.0Ghz mimo, ze demonem predkosci nie jest, byl wolniejszy od D 1.3, od mojego celka @ 1,5 a tym bardziej od athlona 850 @ 935 (wlasciciel mowi wrecz odwrotnie - przesada z takim osadem).

 

Jezeli D 1.2 lub celek 1.2 @ 1.5 jest wolniejszy od athlona 935 Mhz to ja juz wszystko wiem o tej sprawie.

 

WYMIENIC GRAFE I SIE ZOBACZY !!!

DOBRA !!! Moge wam podac przyklad!!! W 3DMarku 2001 w moim ulubionym tescie :) (Lobby - "MATRIX RuLeZ" :) ) w momencie kiedy neo idzie tak bokiem w prawa strone ja mam 21fps a on... 9fps !!!!!!!! Nie moge wam napisac jaki byl tam wynik w 3DMark'u 2001 bo nie mielismy czasu sie w to pobawic... wiec dlatego wam podaje tylko w fps'ach wynik... i to nie jest sprawa ustawien - w grach tez mu wszystko wolniej ode mnie chodzilo - i to naprawde dalo sie odczuc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste, jeżeli Celeron 2GHz nie dorównuje wydajnością Pentium 4 1.6 GHz, to widzimy, że wydajność takiego zestawu jest potwornie niska.  

 

Twój kumpel kupił złom, na byle jakich komponentach i teraz ma problem.  

 

Prawdopodobnie wykrzesać coś będzie można za pomocą sterowników/ biosu/ konfiguracji, ale wiele z tego nie będzie.  

 

Zwłaszcza z Celerona i GF2MX to sie dużo nie wyciśnie, a i podjerzewam, że płyta nie jest z "górnej półki"...  

 

Jeżeli ma możliwość to powiedz mu, żeby oddałgo do sklepu i nie kupował byle czego, jak nie ma, to niech za resztę pieniędzy, które "zaoszczędził" kupi Pentium 4 1.8 GHz i przyzwoitą karte graficzną. Innego wyjścia po prostu nie ma...

Ja nie wiem czemu tak bluzgacie celerona, ja jak pamietam mam celerona. Moj celek 1300 jest 2 razy wydajniejszy niz Duron 1000, nie wiem czym to jest spowodowane ale tak jest.

 

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel Pentium 4 Celeron 2.0Ghz. ?????????????????

Dokładnie. Tak piszą w reklamach hipermarketów. Mam przy sobie jedną: PROMOCJA!!! Super wydajny komputer z procesorem Intel P4 Celeron 1,8 Ghz, 128 MB RAM 133Mhz :), Ge Force 2 MX 400 64 MB itp. itd.

I pomyśleć, że są ludzie, którzy to kupują :lol: :lol:

Tak mnie też to śmieszy P4 Celeron :lol: to tak jak ktoś już tu napisał Athlon XP Duron. Żenada.

 

A to co piszesz o hipermarketowym kompie to jeszcze nie jest najgorsze, widzalem ostatnio ulotkę Compaqa konfig, P4 1,6Ghz, 128Mb SDR i teraz uwaga Vanta 16 Mb HDD 20Gb (5400) i parę bzdur a cena przeszło 3000 Kupić taki komp za te pieniądze to jest dopiero szczyt głupoty. I kto to kupuje? Najgorsze że przeważnie urzędy i różne instytucje i to MY za to płacimy. Grrrrrrrrrrrrr :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie też to śmieszy P4 Celeron :lol:  to tak jak ktoś już tu napisał Athlon XP Duron. Żenada.

Chcialem tylko napisac (zeby nie bylo, ze jestem jakims je**nym lamerem :evil: ), ze Pentium 4 celeron 2,0 nie napisalem tak sam od siebie, tylko tak bylo napisane na ulotce z media markt...:):):):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 trzeba przyznac ze grafa tez ogranicza mozliwosci tego procka bo niestety na wlasnym przykladzie sprawdzilem jak wlozylem do mnie geforca2mx 400 to proc chcial dawac wiecej ale niestety grafa mu niepozwalala

jakby temu celkowi zapodal gf4 ti4200 to moze te 6000 pkt w 3dmarku by osiagnal bez o/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 trzeba przyznac ze grafa tez ogranicza mozliwosci tego procka bo niestety na wlasnym przykladzie sprawdzilem jak wlozylem do mnie geforca2mx 400 to proc chcial dawac wiecej ale niestety grafa mu niepozwalala

jakby temu celkowi zapodal gf4 ti4200 to moze te 6000 pkt w 3dmarku by osiagnal bez o/c

Jak mnie takie gadki smiesza :)

6000 pkt :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki system operacyjny i jakie stery - XP po zainstalowaniu własnych sterów (nowy) ma "olbrzymią" wydajność. A 2MX to są wspaniałe karty graficzne ale nie do 3D. Dla mnie ze stajni Nvidii grafy zaczynają się od 2TI.

System winXP, ale po zainstalowaniu Detonatorow 40.72 nic sie nie zmienilo... (w wydajnosci oczywiscie :))) ) A ogolnie co do karty graficznej... to gdyby moj kumpel nie kupil w mm to planowalem dla niego MSI GeForce 4 Ti4200, no ale niestety popelnil najwiekszy blad w swoim zyciu. A jak dzisiaj bylem w mm i sie spytalem jak to jest z takim kompem to mi powiedzial koles: "Kupiles komputer - to jest juz twoj... my go nie przyjmiemy. Jak ci cos zle dziala to juz twoj problem" :):):):):):):):) No ale powiedzial ze moge przyniesc kompa... ale tylko wtedy kiedy sie cos naprawde spieprzy (moj kumpel zauwazy ze sie cos spieprzylo dopiero jak komp stanie w plomieniach :):):) )

 

p.s. przezywam wlasnie meczarnie bo mam dwa palce zabandazowane i tak sie mecze jak na klawiaturze pisze, ze 8O :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja rada nie kupujcie nigdy kompow w super marketach ani zadnych gotowych zestawow przyklad moj kupel kupil w mm cela 1000 gf2mx i takie tam chyba 128 ramu i ten komp ma wyniki w 3dmark gorsze niz moj (config na dole)

arnie ... proszkow czy nie :)))) GF4 i 333Mhz :)))))) nie dziwie sie ze masz lepszy wynik ... ale konfig to masz przemyslany (chyba ze to temp ... to zwracam honor)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...