Skocz do zawartości
Qvasiu

Net24 Pod Mandrake 10.1

Rekomendowane odpowiedzi

1.Witam. W temacie Linux'a jestem jeszcze nieco zielony i stad tez moje problemy. zaraz pewnie kilku wyjedzie z tekstem "szukaj na necie lub w googlach"... ale szukam i wiele nie znajduje na nurtujacy mnie problem... mianowicie... postawilem Mandrake'a 10.1 C i chce skonfigurowac polaczenie z netem przez Net24, mam modem SpeedTouch 330 THOMSON...

 

znalazlem dobry podobno opis instalacji, dobre stery, wszystko u innych dziala, ale nie u mnie... wyskakuje mi jakis bląd, ze coś gdzieś nie tak jest z OHCI i EHCI... co mam zrobic?.. tylko prosilbym o łopatologiczne wytlumaczenie... mam wersje 10.1Community, może nie będzie tego problemu przy Officjal, esli tak to prosze o podpowiedz...

 

jak ktos to robil to prosze o kontakt na gg: 2088333 lub e-mail: qvs@go2.pl ...

 

 

2.UDAŁO SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...pod 10.1 Official działają mi zarówno sterowniki do nvidii 6629 oraz... połączenie do internetu przez Net24 modemem ADSL THOMSON SpeedTouch330...

...walczylem z netem bo mialem problemy z plikiem INSTALACJA przygotowanym w pakiecie ze strony www.pomoc.x.pl ,ale sie udalo...

...tego posta pisze juz spod linuxa i jestem very happy

:lol: :lol: :lol:

 

3.:mur: ...no dobra le jak zrobić, zeby komenda net24 start dzialala mi rowniez na innych uzytkownikach nie tylko na root?? co mam zrobic i gdzie??... dzieki...

pozdro

Edytowane przez Qvasiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...