Skocz do zawartości
Kamcio

Co Kupić, Żeby Móc Odbierac Cyfre+ Na Komputerze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jesli chodzi o cyfre+ to mam dekoder no ale jest to podlaczone do tv wiadomo.

Ale planuje kupic sobie jakis tuner - no wlasnie jaki + co do tego jeszcze (kompletnie sie nie znam) aby na komputerze móc odbierac CYFRE+ a do tego niezaleznie od tego co leci w tv (tzn w tv "leci" hbo a ja u siebie w tym samym czasie ogladam np canal+ sport :)

Bede wdzieczny za propozycje/pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukalem allegro i znalazlem 2 programatory: pierwszy za 79zl www.allegro.pl/show_item.php?item=39252273

 

i drugi tanszy o 30 zeta : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38811315

 

Nie chcialbym przeplacac jesli juz mialbym to kupowac - no wlasnie ktory wybrac i czy do tego potrzebuje jakas jeszcze karte a'la cyfra+ czy jak? (jedna karte to mam w dekoderze - wiadomo)

Edytowane przez Kamcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karte skystar, programator pehonix (czy jakos tak) i albo splitera, albo musisz zadzwonic do cyfry + ze zgubiłes kartę, to wtedy za 100 zeta nową ci wyśląwszystko jest w linkach które ci podesłałem

1218901[/snapback]

kupa prawda. nikt niczego nie bedzie przysylal. trzeba sie bedzie bujnac do dystrybutora.

[edit] wyczyscilem temat. radze nie naduzywac mojej dobroci nastepnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupic SkySat (czy jak ta karta sie zwie) i mam pytanie:

- jesli mam karte z TV-OUT, to bede mogl ogladac to co mi SkySat odbierze na TV? i czy w tym czasie bede mogl sobie robic cos na kompie, a w telewizorze bedzie lecial jakis program?? (troche namieszalem, i nie wydaje mi sie by dalo takie cos mozna bylo zrobic) wiec pewnie TV tylko i WYLACZNIE zastapi monitor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...