Skocz do zawartości
korowitka

Problem Z Internetem Pod Xp Z 2 Kartami Sieciowymi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

 

Mam mały problem. Mam stałe łącze internetowe i w komputerku stacjonarnym miałam (win98) i 2 karty sieciowe, aby móc podłączyć się do internatu jeszcze z laptopa.

Przeinstalowałam system na WinXP (obie karty sieciowe zostały bez zmian). Niestety teraz nie mam Internatu nawet w stacjonarnym kompie. W okienku "połączenie lokalne" widzę, że wysyłam pakiety, ale w pakietach odebranych pisze mi 0.

Dodam, że świeci mi się na karcie sieciowej jedna kontrolka, a wcześniej świeciły się obie.

 

Mam pytanko, czy trzeba coś więcej ustawić jeszcze w "połączeniu internetowym", bo teraz niestety nie mam Internety nawet na komputerku stacjonarnym :(.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

korowitka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

 

Mam mały problem. Mam stałe łącze internetowe i w komputerku stacjonarnym miałam (win98) i 2 karty sieciowe, aby móc podłączyć się do internatu jeszcze z laptopa.

Przeinstalowałam system na WinXP (obie karty sieciowe zostały bez zmian). Niestety teraz nie mam Internatu nawet w stacjonarnym kompie. W okienku "połączenie lokalne" widzę, że wysyłam pakiety, ale w pakietach odebranych pisze mi 0.

Dodam, że świeci mi się na karcie sieciowej jedna kontrolka, a wcześniej świeciły się obie.

 

Mam pytanko, czy trzeba coś więcej ustawić jeszcze w "połączeniu internetowym", bo teraz niestety nie mam Internety nawet na komputerku stacjonarnym :(.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

korowitka

1220193[/snapback]

Nie powiedziales od jakiego providera masz lacze, a to dosc istotne.

Co do ustawien wszystko zalezy od w/w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, ale okazało się, że poza 2 kartami sieciowymi miałam jeszcze podpiety modem, który nie był zainstalowany pod win98, a podczas instalacji WinXP zainstalowały się stareowniki do modemu. Po wyjęciu modemu wszystko działa jak trzeba.

 

ale i tak dziekuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...