Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grodzioo

No w sumie masz racje ale nie do konca. Jak poderwiesz jakiegos musa to smialo mozna tam expic. Ostatnio stworki cos malo bajerow tam zostawiaja :/ ja tam wole clowny :)

 

Pozdro od DeWill-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość CzachaPL

Kwiecień wież co ci powiem .... jesteś jeb... noobem ...uczysz i zgrywasz ważniaka jak nic nie umiesz ...bijesz lvl i tyle.... Nie jestem guwniażem a jak chcesz moge ci pokazać spotkamy się i ci w morde frajeże [ciach!]y wbije w ziemie i pokaże kto jest gnojem zważaj ciach!u na slowa ... to RAZ !!Dwa to nie ja zaczełem z waszym z[ciach!]ym klanem tylko wasz [ciach!]lony Master... i jakiś cwel na plaży podejżewam że to ty ..BO żaden normany koleś nie wieżdża na starych ... po trzecie nie oceniaj ludzi ktorych nie znasz ....bo się natym przejedziesz !! I nie ja sie umawiam na walke ...poczym nie przychodze....Bo myśmy byli ..Trzeba miec troche honoru .wy nawet tego nie macie .jesteście irytujący i żałośni.Pozatym to ty jesteś gowniaż skoro skarżysz się na forum ..... Deklu .....

"masz Goblin Cave, ale jak nie jesteś na przynajmniej 40 lvl'u" Tak doradzasz nowym ??NOob z ciebie !!... i tyle ..... Pozdrawiam normalnych ludzi a nie [ciach!]ych noobków co dorwali sie do gry ,maja 50 lvl i kozaka zgrywaja !!! Bo jak narazie to ja noobku do tweak PL nic nie miałem do czasu ..... A waszego klanu raczej mało osób lubi ale ja sie na forum nie wypowiadam ... bo niechce wam kichy robić !!!lolki !! :mur: i ty sie [ciach!]lnij w łep i to pożądnie.... I naprawde TweakiPL zważajcie na słowa bo to się źle dla was skończy .... I nie strasze was tylko mówie ... BO jak narazie to tlyko w zaczeliście rozprzestrzeniać noob cklany byla tylko 4 Poskich dobrych klanów....i to były 1 _ 4 i tam była moja gildia Pathfinder , lunawariors ,mhema gildija i moja ....Nawet beju nie wiesz kto grał 1 ... więc odbij noobku i lavel z tym swoim super klanem .... . :lol:

PS:sory za błedne nazwy klanu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecien nie gra w TweakPL.

Jezeli masz problemy z napisaniem "TweakPL", to nie uzywaj tej nazwy w swoich wypowiedziach.

Hm... z tego co widze to ty przyszedles sie tutaj poskarzyc.

Czytajac twojego posta mozna odniesc wrazenie, ze jeszcze nie skonczyles 15 lat, wiec to, ze nazywasz kogos gowniarzem jest smieszne.

Teksty w stylu "deklu", "beju", "lolki" pokazuja kto przynosi wstyd polakom grajacym w R.O.S.E.

To, ze nas ktos nie lubi, to wylacznie nasza sprawa.

Czemu wszystkich nazywasz noobami ? Masz jakies kompleksy ?

Jest to twoj pierwszy post i mam nadzieje, ze zarazem ostatni.

 

^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień wież co ci powiem .... jesteś jeb... noobem ...uczysz i zgrywasz ważniaka jak nic nie umiesz ...bijesz lvl i tyle.... Nie jestem guwniażem a jak chcesz moge ci pokazać spotkamy się i ci w morde frajeże [ciach!] wbije w ziemie i pokaże kto jest gnojem zważaj h**u na slowa ... to RAZ !!

1312585[/snapback]

Sam z siebie zrobiłeś frajera i ośmieszyłeś się. Nie wiem skąd ten twój atak na Pysia. Potrafisz tylko używać wulgaryzmów wobec innych. Żal mi ciebie...Jeśli masz więcej niż 14-15 lat to współczuję, bo to w jaki sposób piszesz jest co na najmniej żałosny. Potrafisz używać tylko języka walki, nie jesteś lepszy od zwykłego dresa (a może właśnie jesteś zwykłym dresem?).

 

Dwa to nie ja zaczełem z waszym [ciach!] klanem tylko wasz [ciach!] Master... i jakiś cwel na plaży podejżewam że to ty ..BO żaden normany koleś nie wieżdża na starych ... po trzecie nie oceniaj ludzi ktorych nie znasz ....bo się natym przejedziesz !!

1312585[/snapback]

Co do tekstu niebieskiego: :lol: Już niestety się nie dowiem jak może Master albo inny członek klanu "zacząć" z własnym klanem? Niespotykane, niewiarygodne :blink:

"nie oceniaj ludzi ktorych nie znasz ....bo się natym przejedziesz !!". No to siebie w tym momencie ładnie przejechałeś :lol: Interesujące, że kiedy komuś brak argumentów, to pisze takie mądre sentencje. "Nie oceniaj ludzi których nie znasz" Wymagasz tego od innych a sam tego nie stosujesz? Po twoich wypowiedziach można cię ocenić. Wymagasz czegoś od innych, a sam tego nie stosujesz a w dodatku...popatrzcie jakie kolega ma "bogate" słownictwo i w jaki sposób przestrzega zasad ortografii :lol:

 

I nie ja sie umawiam na walke ...poczym nie przychodze....Bo myśmy byli ..Trzeba miec troche honoru .wy nawet tego nie macie .jesteście irytujący i żałośni.Pozatym to ty jesteś gowniaż skoro skarżysz się na forum ..... Deklu .....

1312585[/snapback]

Kolejna wypowiedź, która śwaidczy o tobie. Nie wiem skąd przyszła ci do głowy ta cała walka. W grze chyba jasno wytłumaczyłem, że z dziecmi nie walczymy. I nie chodzi tu o honor ale o to, iż chociażby z twojej wypowiedzi można dojść do wniosku, że ta cała walka nie miałaby sensu. I to nie my jesteśmy żałośni i irytujący... chcecie wiedzieć kto taki jest? Wystarczy popatrzeć na post kolegi. Szkoda na was czasu, już lepiej iść sobie nabić levele.

 

"masz Goblin Cave, ale jak nie jesteś na przynajmniej 40 lvl'u" Tak doradzasz nowym ??NOob z ciebie !!... i tyle ..... Pozdrawiam normalnych ludzi a nie [ciach!] noobków co dorwali sie do gry ,maja 50 lvl i kozaka zgrywaja !!! Bo jak narazie to ja noobku do tweak PL nic nie miałem do czasu .....

1312585[/snapback]

:blink: Chłopaki jesteśmy kozakami :blink: A na poważnie - twoja wypowiedź dotyczy wyłącznie ciebie i to w 100%.

 

A waszego klanu raczej mało osób lubi ale ja sie na forum nie wypowiadam ... bo niechce wam kichy robić !!!lolki !! :mur: 

1312585[/snapback]

To smutne że nas nie lubią :blink: Właśnie. Nie wypowiadaj się na forum, bo sobie "kichę robisz". Nawet nie wiesz co oznacza skrót "lol". LMAO.

 

i ty sie [ciach!] w łep i to pożądnie....

1312585[/snapback]

Zastosuj to do siebie. Na pewno ci pomoże.

 

I naprawde TweakiPL zważajcie na słowa bo to się źle dla was skończy .... I nie strasze was tylko mówie ... BO jak narazie to tlyko w zaczeliście rozprzestrzeniać noob cklany byla tylko 4 Poskich dobrych klanów....i to były 1 _ 4 i tam była moja gildia Pathfinder , lunawariors ,mhema gildija  i moja ....Nawet beju nie wiesz kto grał 1 ... więc odbij noobku i lavel z tym swoim super klanem .... . :lol: 

PS:sory za błedne nazwy klanu ....

1312585[/snapback]

To zamilcz :angry: Co do klanów - zabronisz innym tworzyć klany? Według twojego toku myślenia powinny być tylko te cztery wspomniane klany? :lol: A mówią, że żyjemy w państwie demokratycznym :blink: Widzisz, nawet nie nie znasz nazw tych dobrych polskich klanów.

 

BTW: podkreślone wyrazy w przytoczonych cytatach mówią wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień wież co ci powiem .... jesteś jeb... noobem ...uczysz i zgrywasz ważniaka jak nic nie umiesz ...bijesz lvl i tyle.... Nie jestem guwniażem a jak chcesz moge ci pokazać spotkamy się i ci w morde frajeże [ciach!]y wbije w ziemie i pokaże kto jest gnojem zważaj ciach!u na slowa ... to RAZ !!Dwa to nie ja zaczełem z waszym z[ciach!]ym klanem tylko wasz [ciach!]lony Master... i jakiś cwel na plaży podejżewam że to ty ..BO żaden normany koleś nie wieżdża na starych ... po trzecie nie oceniaj ludzi ktorych nie znasz ....bo się natym przejedziesz !! I nie ja sie umawiam na walke ...poczym nie przychodze....Bo myśmy byli ..Trzeba miec troche honoru .wy nawet tego nie macie .jesteście irytujący i żałośni.Pozatym to ty jesteś gowniaż skoro skarżysz się na forum ..... Deklu .....

"masz Goblin Cave, ale jak nie jesteś na przynajmniej 40 lvl'u" Tak doradzasz nowym ??NOob z ciebie !!... i tyle ..... Pozdrawiam normalnych ludzi a nie [ciach!]ych noobków co dorwali sie do gry ,maja 50 lvl i kozaka zgrywaja !!! Bo jak narazie to ja noobku do tweak PL nic nie miałem do czasu ..... A waszego klanu raczej mało osób lubi ale ja sie na forum nie wypowiadam ... bo niechce wam kichy robić !!!lolki !! :mur:  i ty sie [ciach!]lnij w łep i to pożądnie.... I naprawde TweakiPL zważajcie na słowa bo to się źle dla was skończy .... I nie strasze was tylko mówie ... BO jak narazie to tlyko w zaczeliście rozprzestrzeniać noob cklany byla tylko 4 Poskich dobrych klanów....i to były 1 _ 4 i tam była moja gildia Pathfinder , lunawariors ,mhema gildija  i moja ....Nawet beju nie wiesz kto grał 1 ... więc odbij noobku i lavel z tym swoim super klanem .... . :lol: 

PS:sory za błedne nazwy klanu ....

1312585[/snapback]

 

Ten post powinien potwierdzić to co powiedziałem wcześniej :lol: Zresztą szkoda że nie można zapisywać rozmów na privie, zobaczylibyście co ten człowiek potrafi.

 

 

DoctorPulse - to była ogólna porada dla wszystkich, nie tylko do Ciebie, widziałem że masz 40 lvl ;)

Edytowane przez Kwiecień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na którym poziomie jaskini wypadają dobre itemki??

1312822[/snapback]

Od 1 lvlu juz leca low essence, essence, low ether, ether, a te ladnie sie sprzedaja w dosc dobrych cenach. ^_^

 

 

A ja mam prośbe... NIe mowcie mi ze kazdy kto ma 15 lat jest tego typu debilem... To sie nie sprawdza w praktyce :P A sądząc po poziomie jego wypowiedzi to jest max. 1 kl. gim.

1312894[/snapback]

Nikt nie mowi ze kazdy 15 latek sie tak zachowuje, nawet znalem paru 15 latkow ktorzy zachowywali sie calkiem inaczej niz czacha.

 

na czym zarobić kase?? albo inaczej co najczęściej kupujecie??

1313052[/snapback]

Ja najczesciej kupuje Done Meat / OJ. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grodzioo

Ale ci ludzie z KnightLegions sa nieudani. Moze nie wszyscy bo mam tam kumpla ale ten CzachaPL to naprawde jakis niedorozwiniety bachor. Mniejwiecej wiem o co chodzi ale zeby o takie cos taka wojne robic? Dramat ktos powinien go nauczyc szacunku do innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na mojego brata i jego kolegów można by pomyśleć że wszyscy 15 latkowie to debile i to kompletni

 

dobra rada kupujcie done meat w ilościach 999 będziecie rzadziej to robić :D

 

pytanko coto za ostrzeżenie i czemu jest tam 20%????

Edytowane przez Wito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na mojego brata i jego kolegów można by pomyśleć że wszyscy 15 latkowie to debile i to kompletni

 

dobra rada kupujcie done meat w ilościach 999 będziecie rzadziej to robić :D

 

pytanko coto za ostrzeżenie i czemu jest tam 20%????

1313745[/snapback]

Sam mogłes sprawdzić... :roll:

Osrzeżenie jest przyznwane za jakieś zachowanie niezgodne z zasadami i regulaminem forum...

10% Crosis -> Ortografia. Chłopie weź się w garść i poucz się słówek - Ostrzeżony Mar 3 2005, 15:01

10% Crosis -> Ortografia. Pisz poprawnie. REGULAMIN się kłania. - Ostrzeżony Lut 27 2005, 23:25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta 70 lvl będę miał może za pół roku :D

Przecież mi levele idą coraz wolniej, a musiał bym grać bez przerwy na dobrym party przez pół dnia, żeby mi level przeskoczył. A najgorsze jest to, że z każdym levelem jest potrzebne więcej expa a ja wciąż jestem słaby :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...