Skocz do zawartości
-Snoopy-

Pamięć Kingstona

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam pamięć Kingston DDR 256 MB PC400 w EPOXie 8RDA3I.

No i zeby cos podkręćić to chyba wypada podnieść napięcie. jedynym wyższym wyjsciem jest 2.90 V. Czytałem ze to maxymalne bezpieczne napięcie. I chyba wtedy bedzie mozna ustawić lepsze timingi, albo podkręć lepiej procka.

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pamięć Kingston DDR 256 MB PC400 w EPOXie 8RDA3I.

No i zeby cos podkręćić to chyba wypada podnieść napięcie. jedynym wyższym wyjsciem jest 2.90 V. Czytałem ze to maxymalne bezpieczne napięcie. I chyba wtedy bedzie mozna ustawić lepsze timingi, albo podkręć lepiej procka.

Co o tym sądzicie?

1222487[/snapback]

Ja na hynixach lecialem 3,0v komp chodzil 24/7 i nic sie nie dzialo, wiec nie jest to takie oczywiste.

Proponowalbym podnosic stopniowo, bo niektore pamieci nie lubia wyskich napiec (np moje obecne powyzej 2,8 to juz tylko gorzej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na hynixach lecialem 3,0v komp chodzil 24/7 i nic sie nie dzialo, wiec nie jest to takie oczywiste.

Proponowalbym podnosic stopniowo, bo niektore pamieci nie lubia wyskich napiec (np moje obecne powyzej 2,8 to juz tylko gorzej)

1222726[/snapback]

Jasne, tylko że stopniowo to mam tak : 2.77 - co nie będzie żadną rewelacją gdyż nominalni chodzi na jakims 2.74. Zostaje tylko 2.90 V. W sumie to KINGSTON musi wytrzymać.

 

PS. Jak sie te obrazki wstawia ale nie jako załącznik? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...