Skocz do zawartości
Bartek-pl

Samsung 710t - Niby Taki Dobry...

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam Samsunga 710T, dziwny jest jakiś... Oczy od niego bolą, zmuzy w windowsie i to bardzo bo jak kreska przechodzi o jeden pixel to zaczyna migotac, strona przy scrolowaniu z tabelkami migocze, nawet kursor troszke migocze!... Podłączone mam na DVI.

 

Jakoś niemoge się przekonac do ego samsunga, philips 170S był bardziej przyjazny dla oczu bo jak sie w niego wpatrywalem to jakbym wpatrywal sie w karke papieru, cos pieknego...

 

Takie dobre komentarze na komputroniku do tego samsunga a przekonałem się ze to syf!

 

Jaka jest najlepsza firma ktora robi dobre monitory???

http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=228

 

:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasamioczy bola jak w nocy sobie ustawisz jasnosc na fulla. To chyba logiczne.

Ja teraz jak siadam do crt to bola mnie oczy a na lcd moge po 12godzin siedziec i 0 zmeczenia.

Monitor mam narazie podlaczony przez d-suba ale niedlugo zmienie grafe i zobacze czy jest jakas roznica na dvi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Philips 170S mogłem siedziec kilka godzin i jak odeszłem to tak miałem wypoczęte oczy jak po wstaniu z wyrka!

Na Samsugnu tym lub na LG 1730B ciezko sie luka na monitor, a jak zamkne oczy to lekko szczypie. Konfigurowałem roznie ustawienia monitora. NIC. Niemoge zroibc tak aby niebolaly, a w philipsie nic nie musialem ustawiac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...