Skocz do zawartości
rtomkow

Nie Denerwujcie Się!

Rekomendowane odpowiedzi

A czy podkrecanie na lga 775 nie bedzie miala wpływu na zywotnosc dyskow sata ??

1230241[/snapback]

Kamilek poczytaj dobrze a znajdziesz odpowiedż. (przy okazji poznasz odpowiedzi na pytania, które jeszcze nie zdążyłeś zadać. Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie jak wyrocznia z matrixa :]]]

1233089[/snapback]

Humor dopisuje- to dobrze, swoją drogą pamiętacie swoje początki?

Ale wracając do tematu VIPIE proszę nie śmiej się tylo doradż czy tak może być:

 

Asus P5GDC Deluxe, P4 Prescott 2.8GHz

2x512 Hynix PC3200 (czy dołożył byś dla pewności 120zł i wziął 2x512 Kingmax Hard-Core PC4000)

żeby pracowało na 250MHz z CL=2,5?

2x Samsung Sata 80GB RAID

Chieftec 420-302-DF lub Tagan 420W

Edytowane przez rtomkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siakos nie mam przekonania do jakichkolwiek konstrukcji na i915P ...szczegolnie po tym tescie - http://twojepc.pl/artykuly.php?id=testy_plyt_i915p .Ja bym pral wlasnie Abita AS8 ktory w piekny sposob pozamaiatal swoich mlodszych braci

 

AS8 to bardzo wydajna i przedewszystkim swietna do OC plyta...wreszcie dziala VTT i skaluje sie z Vdimm tak jak powinno powyzej 3V (bolaczka IC7) i kolejny plus jak dla mnie to port AGP ,no i niska cena

 

Zarowno chieftec 420 jak i Tagan moga byc jesli nie za slabe to na styk...ja bym zainwestowal w cos mocniejszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie wiem co mam sądzić o asusach z serii P5. Cały czas na forum są z nimi problemy.Dopiero te dwa ostatnie modele na 925 i 925xe są dobre.Mój kolega mam sklep komp. i sprzedał kilka płyt pod lga na asusie i wracają do niego bo cały czas coś sie sypie.Sam u niego kupiłrem model na chipsecie 915 P5GD2 DELUXE i po 2 miesiącach wypłyneły wszystkie kondensatory w okół proca.I nie wiem o co chodzi z tymi nowymi asusami.Może trafiłem na felerny egzemplerz a może one tak mają.Sprzedał koleś ponad 7 pły os grudnia i cztery wróciły na reklamacje z różnych przyczyn.I nie ma znaczenia czy ddr1 czy2.Także jesli chcesz płyte asusa to poczytaj o niej jeszcze.Ja też chyba spowrotem przesiąde sie na abita.Nie miałem z nim problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siakos nie mam przekonania do jakichkolwiek konstrukcji na i915P ...szczegolnie po tym tescie - 1233657[/snapback]

 

nic dodac nic ujac drogi Watsonie! :D a tak BTW jesli juz jakis chipsec i9xx to tylko 925XE na reszcie nie poszalejecie jesli chodzi o o/c zwlaszcza gdy podlczycie wiecej urzadzen PCI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...