Skocz do zawartości
115750

Jaki Wybrać Dysk 160 Gb Sata?

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę w najbliższym czasie kupić nowy dysk 160 GB SATA.

Zastanawiam się nad jednym z poniższych modeli:

 

1. Maxtor DiamondMax Plus 10 160 GB SATA/150 6B160M0 - cena 394 zł

2. Samsung SpinPoint SP1614C - cena 382 zł

3. Seagate Barracuda 7200.7 160 GB ST3160827AS - cena 400 zł

 

Zależy mi na tym, aby dysk był szybki, w miarę cichy oraz żeby się nie grzał, bo nie chcę stosować dodatkowego chłodzenia dla dysku. Nie wiem, jak z awaryjnością tych dysków. Ponoć Seagate'y często się psują.

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Edytowane przez 115750

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ma byc cichy to Maxtor odpada... nie wiem jak z samsungiem ale Seagate jest zajebicho bo jest chichy, szybki i prawie w ogole sie nie grzeje...

1227480[/snapback]

Cisza jest tu ostatnim znaczącym paramterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 maxa i nie wiem o co0 lata z ta ciszą- jak dla mnie sa ciche mój 160 ata chrupnie czasem ale zazwyczaj jest cichutki a mam ostatnio cichutką zasiłke więc bym usłyszał jak lata.

 

Osobiście wziąłbym maxa- do seageate nie mam zaufania, samsungi mimo,że ostatnio niezłe to jakos renomy jeszcze nie mają.

Zastanów sie jeszcze nad jakimś hitahi ale ja bym brał maxtora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywam Samsunga 160 GB SATA. Jest naprawde cichutenki, sprawuje sie bez zarzutu.

 

Teraz stoje przed decyzja kupna drugiego dysku 160 i wzialbym pewnie to samo. Ale niestety z action.pl chwilowo wyszly, wiec teraz mam problem. Brac Caviara czy Seagate'a

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...