Skocz do zawartości
kaminiak

Problem....

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was proźbe :lol: czy ktoś mógłby zobaczyć czy w 3DMarku03 w 3 teście "Troll's Lair" czy kiedy wchodzi ta dziewczyna przez drzwi to czy na jej twarzy wyskakują czarne linie, bo u mnie właśnie coś takiego jest nawet na fabrycznych ustawieniach karty. Mam nadzieje że to nie jest wina karty [Radeon 9550]. Co prawda podkręcałem ją ale cgyba raczej jej nieuszkodziłem :blink: . Mam zainstalowane stery soft mod catalyst 4.12 i pare razy instalowałem inne by zobaczyć czy jest różnica w wydajności. Prosze o pomoc :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tylko w 3dmark mas zten blad w tym jednym miejscu, a w grach i pozostalych aplikacjach niezauwazyles problemow to jest to wina 3dmaka albo strownikow do karty. Jeslli masz jakies artefakty podczas normalnej pracy no to cos z grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten test w 3dmarku jest naprawde czuly i to czasami czuly do przesady. ja na nim testuje ustawienia grafy jak nie ma smieci to znaczy ze ok :) ale tak jak przedmowca powiedzial potestuj w grach (roznych) i jak w nich masz czysto to walic smarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm w 3DMark05, w 3DMark2001 SE, w Aquamarku3 niemam arfetaktów, ale w gierze "Advanced Battlegrounds Future Combat" są często :cry: .Najlepiej chyba będzie jak przeinstaluje windowsa :unsure:m a zaraz dla pewności jakąś giere zainstaluje <_< i sprawdze czy w tej też będe miał arfetakty

Edytowane przez kaminiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...