Skocz do zawartości
axl2000

Geforce 6600 Pcx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym założyć ten wątek ze względu takiego, że interesuje mnie ta karta, z chęcią bym o niej poczytał od użytkowników z forum, a na forum znalazłem wątek tylko o wersji na AGP która mnie nie interesuje szczerze powiedziawszy...

 

Jeśli byście mogli (Wy co używacie tych kart) jak się spisują, jak się kręcą (jakie dokładnie modele) i na jakim sprzęcie, będe wdzięczny za odpowiedzi i nie kasowanie wątku :) W końcu to ciekawa, w miare tania i coraz bardziej lubiana przez odbiorców karta :)

 

I moje pierwsze pytanie, czy zasilacz Modecom 350W (GTP chyba model czy jakis taki nie chce mi sie zaglądać pod biorko ;) ) da rade na takie coś jak mam w podpisie? Czy karta ta nie jest zbt prądozerna ?

Edytowane przez Axl2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po przejrzeniu tego forum i jeszcze paru innych miejsc necie doszedłem do wniosku że karta nie jest zła, ale i tak się bardziej opłaca dołorzyć te pare złotych i kupic 6600GT. A jeżeli będziesz się bawił w OC to kup lepiej 6200 bo zapłacisz mniej a po podkręceniu, będziesz miał tą samą moc co przy podkręconym 6600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po przejrzeniu tego forum i jeszcze paru innych miejsc  necie doszedłem do wniosku że karta nie jest zła, ale i tak się bardziej opłaca dołorzyć te pare złotych i kupic 6600GT. A jeżeli będziesz się bawił w OC to kup lepiej 6200 bo zapłacisz mniej a po podkręceniu, będziesz miał tą samą moc co przy podkręconym 6600.

1232466[/snapback]

6200 kosztują teraz tyle co najtańsze 6600 więc sensu nie widze w tym...(ceny z mojego zaufanego sklepu w ktorym zawsze kupuje bo pod domem mam :P ) dlatego chce 6600 PCX kupic by byc zmuszonym zbierać na AMD64 + nowe MOBO...bo tak to bym poszedł na łatwizne i dozbierał do 6600GT na AGPx8 i został na starej platformie...a tak to za 3-4 miesiące zbiore całą kase, kupie A64 + mobo + nowy ram, wsadze wtedy odstałą już kupioną "na zachęte" 6600 po promocyjnej cenie i juz :) Potem najwyzej przesiadka kiedys na A64 4000+ czy ilestam + GF6800Ultra i dalej nie musze o niczym myśleć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6200 kosztują teraz tyle co najtańsze 6600 więc sensu nie widze w tym...(ceny z mojego zaufanego sklepu w ktorym zawsze kupuje bo pod domem mam :P ) dlatego chce 6600 PCX kupic by byc zmuszonym zbierać na AMD64 + nowe MOBO...

Wiesz możesz kupić 6600 GT na PCI-E i też jesteś zmuszony kpić AMD 64(no chyba że Intel, ale to ble...) i płytkę Gigabyta. Pozatym jak już gdzieś napisałeś to jest megagłupota, bo zanim uzbierasz 500 zł na proca to te podzespoły które kupisz stanieją. Lepiej się przemóc i kupić wszystko naraz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...