Skocz do zawartości
_dEvil

!!! POMOCY !!!! - PILNE -

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam wszystkich i prosze o wyrozumiałość Moderatorów :oops: (od tego zalezy moje zycie :!: )

 

Mam problem usunalem dane , odzyskalem je programem (PCI Inspector file recorvery)...probuje je otwierac w Excelu (pliki sa w formacie XLS) a tu mi krzaki wyskakuja ...nie mam pojecia co zrobic...(mowi mi ze nie moze rozpoznac formatu :cry: i krzaki)

Zastanawiam sie nad innym programem do odzyskiwania danych ale jaki ? darmowy i skuteczny (r studio odpada)?

 

Pomocy !!! :cry:

P.s. przepraszam ze zamiescilem to tutaj ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich i prosze o wyrozumiałość Moderatorów :oops: (od tego zalezy moje zycie :!:  )

 

Mam problem usunalem dane , odzyskalem je programem  (PCI Inspector file recorvery)...probuje je otwierac w Excelu (pliki sa w formacie XLS) a tu mi krzaki wyskakuja ...nie mam pojecia co zrobic...(mowi mi ze nie moze rozpoznac formatu  :cry: i krzaki) 

Zastanawiam sie nad innym programem do odzyskiwania danych ale jaki ? darmowy i skuteczny (r studio odpada)? 

 

Pomocy !!!  :cry: 

P.s. przepraszam ze zamiescilem to tutaj ..

A otwierałeś je tą samą ver Exela, miałem coś podobnego jak otwierałem pliki w 2000 a były pisane w 97(kompatybilność Microsoftu :twisted: ).

Chyba że poszły nagłówki pliku, wtedy [gluteus maximus], można spróbować jeszcze raz zrobić odzysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...