Skocz do zawartości
darch

kupiłem mojego pierwszego kompa

Rekomendowane odpowiedzi

hmm na moim przykladzie ... Win XP dostaje niesamowitego 'kopa' przy 512, ZADNEGO czekania przy starcie jakiejs aplikacji, jesli chodzi o gry to juz dawno niedoswiadczylem doczytywania danych podczas giercowania...

Mam SDramki i bede sie przesiadac niedlugo na DDRki, koszta 512 DDR sa wysokie ale niewyobrazam sobie zebym mial obnizyc sobie komfort pracy :) bede zbieral pieniazki do oporu :twisted:

wedluig mnie gupota by bylo kupwanie 512sd, o niebo lepieju kupic 256dd...sa dwa razy szybsze a ja i tak nie czekam przy starcie zadnej aplikacji, no moze z wyjatkiem photoshopa 7,ale to jak wszyscy wiedza ewenement....a poreszta ramu moze se zawsze chlopak doqpic, tylko jedno mnie zastanawia.....jezeli to jego pierwszy komp......to nie wyglada on mi na kampletna futrzana lame w tej dziedzinie :wink: 8O :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co wam chodzi z tą nagrywarką ,powiedzcie co z nią nie tak

ja "mam"w pokoju w akademiku dwie lg 8kę i 16kę i działają dwa lata bez zarzutu a wypaliły płyt- mamy stałe łącze 100 mbit/s na akademik za darmo -domyślcie się,faktycznie jest taka zła??

czy widać różnicę 256 -512 ramu za ponad 300zł ? i przy czym jeśli tak?

No to niezłe łącze macie :lol: 10MB/s 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm na moim przykladzie ... Win XP dostaje niesamowitego 'kopa' przy 512, ZADNEGO czekania przy starcie jakiejs aplikacji, jesli chodzi o gry to juz dawno niedoswiadczylem doczytywania danych podczas giercowania...

Mam SDramki i bede sie przesiadac niedlugo na DDRki, koszta 512 DDR sa wysokie ale niewyobrazam sobie zebym mial obnizyc sobie komfort pracy :) bede zbieral pieniazki do oporu :twisted:

wedluig mnie gupota by bylo kupwanie 512sd, o niebo lepieju kupic 256dd...sa dwa razy szybsze a ja i tak nie czekam przy starcie zadnej aplikacji, no moze z wyjatkiem photoshopa 7,ale to jak wszyscy wiedza ewenement....a poreszta ramu moze se zawsze chlopak doqpic, tylko jedno mnie zastanawia.....jezeli to jego pierwszy komp......to nie wyglada on mi na kampletna futrzana lame w tej dziedzinie :wink: 8O :wink:
Przykro mi ale nie , DDR przy takiej samej ilości to jakieś 5% więcej mocy, no chyba ,że ktoś podkręca:D albo używa P4 ,512 MB ram w win XP zawsze będzie lepszym wyborem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko te głośniki... jeśli nie chcesz do wieży podłączać, to chociaż kup zestaw z Subwooferem (opłaca się).

Varrol, te glosniki , jak za ta cena, naprwde ciekawie daja, mam takowe, mam tez wieze i wiem ze do piet jej nie dorastaja, ale jak masz wieze w innym pokoju ???

Za 120 zl, to calkiem udany zakup , popieram. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm na moim przykladzie ... Win XP dostaje niesamowitego 'kopa' przy 512, ZADNEGO czekania przy starcie jakiejs aplikacji, jesli chodzi o gry to juz dawno niedoswiadczylem doczytywania danych podczas giercowania...

Mam SDramki i bede sie przesiadac niedlugo na DDRki, koszta 512 DDR sa wysokie ale niewyobrazam sobie zebym mial obnizyc sobie komfort pracy :) bede zbieral pieniazki do oporu :twisted:

wedluig mnie gupota by bylo kupwanie 512sd, o niebo lepieju kupic 256dd...sa dwa razy szybsze a ja i tak nie czekam przy starcie zadnej aplikacji, no moze z wyjatkiem photoshopa 7,ale to jak wszyscy wiedza ewenement....a poreszta ramu moze se zawsze chlopak doqpic, tylko jedno mnie zastanawia.....jezeli to jego pierwszy komp......to nie wyglada on mi na kampletna futrzana lame w tej dziedzinie :wink: 8O :wink:

oj chyba cos ci sie pokrecilo DDR przy takiej samej ilości oczywiście jest okolo 5% - 7% jak juz to slusznie tutaj zauwazono szybszy od starego SDRAMu a nie dwukrotnie szybszy jak ty twierdzisz gdyby tak bylo juz dawno bym sie przesiadl :twisted: a poki co czekam az to wszystko sie ustabilizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieżle się wk......em

odpieli nasze akademiki od polibudy i przejął nas jakiś p...y lubman

będziemy płacić za sieć 40zyli od pokoju za oficjalne 10mb/s

a od żródła dowiedziałem sie że rzucili nam limit 2,5mb/s

co widać :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...