Skocz do zawartości
KOala

Jak Wyłączyć Firewall W Routerze Linksysa?

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem do testów router linksysa BEFW11S4 Manual. Urządzenie działa przyzwoicie, jednak nie potrafię wyłączyć w nim firewalla. Może ktoś mnie nakierować, bo jestem noga jeżeli chodzi o sprzęt sieciowy. Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem do testów router linksysa BEFW11S4 1250217[/snapback]

zobacz w Aplications&Gaming/DMZ i wpisz tu swoj adres IP przypisany przez ten routerek..chyba ze masz staly tez moze byc ..byle byl twojego kompa...(karty sieciowej) moze to ci wystarczy .....wszystkie porty zewnetrzne beda tak jakby twoje

Reszte opcjii zabezpieczen znajdziesz w Security/ Filter i VPN Passthrough miedzy innymi blokade tzw pinga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz w Aplications&Gaming/DMZ  i wpisz tu swoj adres IP przypisany przez ten routerek..chyba ze masz staly tez moze byc ..byle byl twojego kompa...(karty sieciowej) moze to ci wystarczy .....wszystkie porty zewnetrzne beda tak jakby twoje

Reszte opcjii zabezpieczen znajdziesz w Security/ Filter i VPN Passthrough    miedzy innymi blokade  tzw pinga ;)

1250414[/snapback]

Przecież pisałem, że jestem noga w tym temacie- gdzie są te opcje o których piszesz? W opcjach od routera nie ma czegoś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...