Skocz do zawartości
kalin.bossu

Problem Teksturowaniem Agp Cz.2

Rekomendowane odpowiedzi

Już raz kiedyś zakładałem ten temat no ale cóż - nadal mam ten sam problem. Uruchamiam DXDIAG i widzę że przyspieszenie teksturowania AGP jest wyłączone... Jak to włączyc??? Może trzeba coś w biosie zmienic? Aha, stery odinstalowywałem już chyba z 10 razy... A moja grafa to GeCube 9550XT rev. 2.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już raz kiedyś zakładałem ten temat no ale cóż - nadal mam ten sam problem. Uruchamiam DXDIAG i widzę że przyspieszenie teksturowania AGP jest wyłączone... Jak to włączyc??? Może trzeba coś w biosie zmienic? Aha, stery odinstalowywałem już chyba z 10 razy... A moja grafa to GeCube 9550XT rev. 2.1.

1250956[/snapback]

stery do płyty głównej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery do płyty głównej to mam najnowsze... Wszedłem do Catalyst Control Center i w zakładce Smartgart włączyłem Fast Writes, po czym zrestartowałem kompa. Problem w tym, że Windows mi się załadował, ale już nie zobaczyłem pulpitu... Monitor po prostu zgasł i zrobił się czarny... Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm to może sprawdź..

właściwości ekranu >> ustawienia >> zaawansowane >> rozwiązywanie problemów >> i tam ustaw przyspieszanie sprzętowe na max.

pamiętam że na win2003 przyspieszanie było domyślnie wyłączone.

Edytowane przez aRczii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...