Skocz do zawartości
Bednar-x

Router D-link Di-604 Częste Samoczynne Resetowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Router D-Link DI-604 i internet z chello do 256 kbps , rozdzielam na 2 kompy, wszytsko jest ok kompy widzą się w sieci, internet chodzi, Tylko !!! Jest jeden problem, gdy włącze eMule komputery gubią co ok 45 sekund połączenie i najprawdopodobniej resetuje się router, mam chyba nietypowy model, bo nie mogę znaleźć do niego firmware'u może robię coś nie tak. Model to E1.

 

Czy można coś zrobić, aby eMule chodziło i nie było resetów ?

Jak zaktualizować firmware ?

W czym tkwi przyczyna mojego problemu ?

 

Z góry dziękuję. Pozdrawiam. Bednar-x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Router D-Link DI-604 i internet z chello do 256 kbps , rozdzielam na 2 kompy, wszytsko jest ok kompy widzą się w sieci, internet chodzi, Tylko !!! Jest jeden problem, gdy włącze eMule komputery gubią co ok 45 sekund połączenie i najprawdopodobniej resetuje się router, mam chyba nietypowy model, bo nie mogę znaleźć do niego firmware'u może robię coś nie tak. Model to E1.

 

Czy można coś zrobić, aby eMule chodziło i nie było resetów ?

Jak zaktualizować firmware ?

W czym tkwi przyczyna mojego problemu ?

 

Z góry dziękuję. Pozdrawiam. Bednar-x

1251187[/snapback]

Jeżeli model E1 to wskazuje to na wersję amerykańską. Firmware ściągniesz tutaj http://dlink.com/products/support.asp?pid=62&sec=0#firmware. Wgraj je i napisz czy się coś poprawiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

...wroc do starej wersji firmwareu, byc moze masz ten sam problem co kilka watkow nizej!

nie wiem do czego podlaczana jest chello, jakis modem czy cos, ale... sam uzywam tego routera (w wersji b2) od dwoch lat i nie pamietam kiedy ostatnio musialem go resetowac, co innego modem aztech podpiety do niego, choc i z nim sobie poradzilem instalujac na kazym komputerze cfosspeeda'a, teraz trzeba sie troche postarac zeby go zawiesic, ale to tylko neostrada.

 

napisz jak to niby wyglada - samoczynne resetowanie, rozlacza sie i laczy z powrotem?

 

co do emula, u mnie pomoglo (z problemami z modemem) odznaczenie opcji zarzadzanie polaczeniami w zakladce kontrola pasma, ogranicz tez liczbe polaczec na 5 sekund.

Edytowane przez artur.c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...