Skocz do zawartości
secoh

Quake

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elviso26

Q II Też ... Teraz jest do kupienia w jakiejś gazecie (zapomniałem tytuł :P )

 

nie bym się czepiał ale skoro jest bezpłatny to nie moze być do kupienia w gazecie... co innego jest do kupienia gazeta z bezpłatnym Q II :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 latach postanowiłeś skomentować tego jego posta ? Brawo... Ja za to przyjrzałem się nieco wcześniejszym postom jak ten Slayera i twierdzę, że ta paczką tekstur wcale taka rewelacyjna nie jest. Zwykle tekstury wyższej rozdzielczości. Bez żadnym tam shader'ów itp.Do tego całość psują modele, które nie zostały podmienione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 latach postanowiłeś skomentować tego jego posta ? Brawo... Ja za to przyjrzałem się nieco wcześniejszym postom jak ten Slayera i twierdzę, że ta paczką tekstur wcale taka rewelacyjna nie jest. Zwykle tekstury wyższej rozdzielczości. Bez żadnym tam shader'ów itp.Do tego całość psują modele, które nie zostały podmienione.

Po pięciu latach postanowiłeś skomentować wizualną stronę tego moda? Brawo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś mało, to niech wejdzie tutaj

 

http://www.repage8.de/member/rygel/download.html

 

Prawie 3GB pack tekstur :) Szkoda tylko, że nie dotyczy to właściwie modeli wrogów, ale i tak jest świetnie- grafika prezentuje się super :)

 

Tutaj z koleji polepszone audio- dyskusyjne- moze się komuś spodoba.

http://www.mindabuse.com/mindgrid/audio/quake/

Chodziło mi o ten Teksture Pack. Wyszedł nieco ponad rok temu i jak na razie nikt się nie podjął podmiany modeli 3D na jakieś lepsze. Szkoda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mogli by zrobić Quake'a na nowym silniku :P Ostatnio grałem w niego ok 10 lat temu. Fajnie było by sobie przypomnieć go, choć to była "zwykła nawalanka" szedłeś i strzelałeś.

 

Nie lubię kombinować z teksturami , szczególnie jeśli ważą 3GB xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.quakelive.com/

 

free, zwykły q3 przez przeglądarkę, ściągasz tylko jakiś plugin, działa nawet na MacOS ;)

minusem jest brak możliwości odpalenia konsoli ;/

Aż takie to minus nie jest ;]. Zawsze grałem na lego landzie w q/et/qw itd a teraz każdy bedzie miał równe szanse ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...