Skocz do zawartości
Walker3d

Hosting Tpsa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie kiedy w końcu server hostingowy TPSA ale userów neostrady zacznie "normalnie" funkcjonowac . Co do nich dzwonie to słysze " że za pare dni powinni się uporać z tym problemem" Dni własnie mijają a jakiejś poprawy nie widać . Moze ktoś z was ma jakies przecieki o co w ogóle chodzi z tym zamulonym serverem ? i kiedy coś się poprawi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawi sie jak tepsa w koncu przydzieli lepszy serverek na swoj hosting.

Bo jak narazie to mi sie wydaje ze tam wladowali jakiegos polpaka 2mbity na cala polske i mysla ze to bedzie smigalo bardzo ladnie.

A narazie to tylko obietnice i nic wiecej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto hostingowe na serverze TPSA mam ponad półtora roku , przez pierwszy ~ rok chodziło to tragicznie , tak jak teraz . Potem cos zmodernizowali i zaczeło w końcu chodzić jak prawdziwy server hostingowy . No i przez te pół roku dużo rzeczy tam powrzucałem no bo w końcu , server 100 MB fajnie chodi , bez limitów , więc żyć nie umierać .

 

Także wątpie żeby to była wina łacza bo przez te pół roku to z tego servera jak się ściągało to osiągałem 80 KB/s do tego niech dojdzie z 5000 userów którzy ściągają w tym samym casie , także łącze musieli mieć dobre a co za tym idzie mają nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni nie mają problemu z łączem bo jak był ten syf to przez FTP transfery szły maxem mojego łącza (neo 1024) tylko coś z serwerem ale póki co jest spoko :) zobaczymy na jak długo :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie faktycznie już pare dni chodzi normalnie  :wink:

 

BTW masz swoich ludzi w Telekomunie ???  :wink:  :-P

1298323[/snapback]

 

cholera zapomnialem zapytac ... ale sale obok pracuje infolinia neo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...