Skocz do zawartości
cadavre

Geile Czy Twinmosy? Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o poradę:

 

co byście wybrali:

 

1x512MB DDR400 GeILa CL=2,5-3-3-6 na singlu, czy

2x256MB DDR400 TwinMOSa CL=2,5-3-3-7 na dualu.

 

Pytanie to wynikło z tego, że GeIL jest "niby" mocniejszy z radiatorkiem, a TwinMOS bez radiatora. I co będzie się lepiej podkręcać (mam Epoxa 8RDA3I).

 

PS Jakie będą przykładowe wyniki transferu w Sandrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz 1x512MB DDR400 GeILa CL=2,5-3-3-6 na singlu

po pierwsze to juz nie bardzo opłaca się brać kości 256mb,bo są juz za małe,a jak kupisz 1x512 to po dołozeniu w przyszłosci drugiej kości masz juz 1giga,a tak to z tymi 256 trza sie tarmosić,a jeśli te dwa twiny chcesz na duala pod amd to odrazu ci powiem ze bardzo sie zawiedziesz tą wydajnością siakieś +5%,co innego na poatformie intela:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeśli te dwa twiny chcesz na duala pod amd to odrazu ci powiem ze bardzo sie zawiedziesz tą wydajnością siakieś +5%,co innego na poatformie intela:)

1260471[/snapback]

 

mozesz to jakos potwierdzic czy to tylko twoje nocne przemyslenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

w testach sandra itp daje duzo, ale prawdziwa wydajnosc tzn w gracj jest znikoma na dualu w axp. alecałkiem inna sprawa jest z a64, gdzie dual daje duuzego kopa

p.s

a te twonomsy to speed premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx za odp! Jeszcze jedno, myślałem też nad Hynixami, ale bardziej zależy mi na niskich timingach niż FSB (to około 200), czy jest możliwość odpalenia ich przy 2-2-2-5 na FSB200? Na teście www.egielda.pl odpalały się przy FSB220 przy CL2? Czy u mnie pójdzie: zmieniam pojutrze platformę na Epoxa 8RDA3I (nF2U400)?

 

http://www.egielda.com.pl/fotki/tabela3.gif

 

Więc jeśli Hynki to 1x512? OK!

Edytowane przez cadavre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...