Skocz do zawartości
ZUQu

Zmodowany Bios Dla Msi K7n2 Delta-l

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebowałbym tak zmodowanego BIOSU do mojej płyty, który dawałby większą możliwość regulacji (zwiększenia) napięcia na pamięciach ponad stadnardowe 2.7V. Jeżeli możecie jakiś polecić (najlepiej jakiś sprawdzony) to prosze o INFO :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy jeszcze zadasz te pytanie ? Raz linka juz Ci dawalem ;]

 

o tu : http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=103236&hl=

 

Edit: tylko tak patrze, ze cosik stronka sie rypla .. oh well ;]

Edit2: http://www.nforcershq.com/forum/viewtopic....t=27626&start=0 <- milego szukania ;]

Edytowane przez SeciK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SeciK, dzięki! wiem że pisałeś o tym mi wcześniej ,ale właśnie wczoraj stwiedziłem ,że link przestał działać ..........a ja nie sciągnąłem tamtego BIOSa zawczasu :mur: ......a TY testowałeś ktoryś z tych BIOSów u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no na Tej stronie od Ciebie "najnowszy" to niestety 5.60 :wink: a może mógłbyś mi przesłać tego zmodowanego 5.80 na mejla? (wrazie co to mój adres-> sobool@op.pl )

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

DZIĘKI SeciK :wink: BIOS otrzymałem

Edytowane przez ZUQu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SeciK , jeszcze jednym pytaniem Cie pomęcze :wink: ten programik WINFLASH co jest dolączony do LIVE UPDATE to nadaje się do flashowania wszystkich BIOSów , czy nim można zmieniać tylko te "oryginalne" ? Ja do tej pory tylko raz aktualizowałem BIOSa i to właśnie przez LIVE UPDATE i porostu wole się upewnić ,żeby nie narobić se klopotów :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadaje sie. Ale i tak lepiej robic to pod dosem. Jakos nie wierze tym windowsowym flasherom, chociaz sam flashowalem nimi kilka razy i nic sie nie stalo :) Tak czy siak mozesz spokojnie flashowac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załadowałem tego zmodowanego BIOSa ,ale niestety moje pamięci nie chcą pójść na cl2 nawet przy 2.8V (nawet szybciej się wysypują w PRIMIE niż jak są na 2.7V)........ale cóż to już wina pamięci :mur: ....a ten BIOS to naprawde bardziej stabilny bo sprzęt chodzi mi teraz na 205x11 a na oryginalnym BIOSie nie chcial iść wyżej z FSB niż 203 B) SeciK, DZIĘKI za POMOC :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...