Skocz do zawartości
Hora_Faza

Co Z Tymi Ramami? ;(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pewnego dnia pozyczylem kumplowi ramy i oddal mi w takim stanie :mur: Mowil ze niby dobrze zamocowal i ze tylko bym jakis pisk i dziwny zapach (cos jak u dentysty ;) ) Ramy nie maja jednej blaszki a druga jest przypalona i nie wiem czy jak jest sprobuje wsadzic do kompa czy dzialaja albo boje sie zeby nie zrypiac plyty albo czegos innego jest wogule taka mozliwosc? :oops: Mam na nie gware ale mysle ze nie uwzgledniom bo to wyglada na blad w uzytkowaniu :mur:

Tu sa fotki jak to wyglada (sry za jakosc ale mam tylko kemerke internetowa)

http://hora-faza.fm.interia.pl/

Edytowane przez Hora_Faza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wyczyścił te styki i zaryzykował…..nawet jak ram jest salony (pamięć poszła z dymkiem) to nie odpali Ci się monitor, chyba że widoczne jest, że mostkowały się ścieżki no to już co innego. Ale ogólnie to ja bym zaryzykował. Zdaj relacje jak sie namyślisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak RAM nie zadziala (najbardziej prawdopodobne) to tylko komp nie wstanie i bedziesz slyszal sygnaly dzwiekowe z glosniczka :D Twoj kumpel chyba zle wlozyl te kostki albo nie docisnal dokladnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj na gware jak nie uwzglednia, to wtedy je od nich zabierz, na allegro kup lakier do naprawy sciezek za dyszke i sam to napraw, operacja bardzo banalna i prawie 100% szansa ze to naprawisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...