Skocz do zawartości
n3x

Creative 5.1 Inspire P5800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem sobie wczoraj te głośniki :)

http://www.agito.pl/index.php?pid=6618&cid=60&p=

Tyle że teraz mam taki problem, że wszystko podpiąłem jak trzeba, bo np daje test i pokolei wykrywa mi głośniki tak jak trzeba, lecz jak puszczam muzyke to 2 głośniki pierwsze lewy i prawy oraz Subwoofer grają głośniej a 2 tylne i środkowy ciszej. Niweiem może tak ma być? poprostru chce się upewnić bo tylne 2 i środkowy grają prawie o połowe ciszej od pierwszych.

 

Mam karte muzyczną zintegrowaną. Płyta ASUS A8V DELUXE

http://sklep.tweak.pl/index2.php?id2=menu_...A8VD&kat=&pkat=

 

Ja tylko pytam :) prosze mi nie wrzucać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej wszystko w porzadku.

 

mozesz sprawdzic to np. w winampie. zainstaluj plugin >KB 5 channels Output. przestaw we wlasciwosciach na dolby surround i zmien tylne glosniki z rear left/right na left/right. powinno wtedy grac z taka sama moca z 5 glosnikow. ale tracisz wtedy dzwiek przestrzenny. gra ci pseudo stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w winampa Options>Prefereces>Plugins>output> wybierasz Direct Sound output>configure> zaznaczasz Allow hardware acceleration i już włączasz winampa ponownie i działa. Było ze 100 razy to w szukajce wpisz a znajdziesz :mur:

Edytowane przez Soften

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX pomogło, ale mam jesszce 1 pytanie, oglądam film DVD poprzez program InterVideo WinDVD 5 i przednie głośniki grają OK i centralny też, ale te tylne 2 grają tak cicho że prawie wogóle ich nie słychać i niema efektu. Pomożecie?

 

PS

To do winampa pomogło thx.

Edytowane przez n3x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo jak miałem głośniki puściłem na zintegorwanej dźwiekówce w moim Solteku tam jest Realteka ac97 i kupiłem Audigy 2 na allegro masz za 175 zł wersje OEM i wtedy mój problem znikł a w winampie działają Ci wszystkie równo ? jeśli tak to musisz w opcjach WinDVD w konfiguracji dźwiek ustaw wyjście cyfrowe s/pdif zamiast analogowa karta dźwiekowa powinno pomuc. Pozdrawiam

Edytowane przez Soften

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w winampie już działają tak samo, dostosowałem sie do tego i działają wszyskie tak samo

"Wchodzisz w winampa Options>Prefereces>Plugins>output> wybierasz Direct Sound output>configure> zaznaczasz Allow hardware acceleration i już włączasz winampa ponownie i działa"

ale problem mam przy DVD bo tylne (Rear) grają bardzo bardzo cicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...