Skocz do zawartości
De Lorean

Mustek 1200 + Windows Xp

Rekomendowane odpowiedzi

Pod Win XP ładuj stery od Win 2000 jeśli nie ma pod XP-ka. A jeśli nie pójdą to na ftpie musteka masz specjalną nakładkę przez która zainstalujesz pod Win XP stery od Win 2000 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Mustek 1200 CP (LTP) działa OK pod XP z tym, że nie jest i chyba nie będzie widoczny w systemie. Widzą go natomiast wszystkie aplikacje korzystające za skanera. A instalacja wyglądała tak, że najpierw instalowałem sterowniki z CD dołączonego do skanera a następnie te pod XP pobrane z ftp Musteka bez żadnych i innych "kombinacji", jeszcze tylko zmiana ustawień portu LTP w biosie na EPP i to wsio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten skaner (ScanMagic 1200CP) i też miałem problem ze sterownikami pod winxp ale gdzieś znalazłem i działają na 100%. Skanera nie ma w panelu sterownia, ale bez problemu działa w programach i mozna śmiało skanowac. Zajmują ok 5MB, wiec moge wysłac na maila. Piszcie ML99@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem ... I rozwiązałem go tak :

1. Wchodzicie na dysk C: do katalogu Windows później REPAIR

2. Kopiujecie plik autoexec.nt do katalogu System32

3. Włączacie instalator który do tej pory nie chciał wam działać.

Problem polega na systemie na którym były oparte programy pod Windowsa 98.. Na moim Musteku 1200 CP to pomogło .. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...