Skocz do zawartości
DA VINCI

POSIADACZE CELKÓW PROSZENI O RADE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

miałem kiedys copermina 850 i kręciłem go na 1130 fsb 133 bez podnieszenia napięcia :D po podniesieniu napięcia wstawał na 1173 fsb136 ale chodził niestabilnie :?

potem kupiłem copermina 1 GHz i max co poszedł na mojej płycie stabilnie to 1240 fsb124 na podniesionym napęciu :? więcej się nie dało :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliście te wyniki na tej stronie www.overclockers.com WOW 8O !!!!!To jak oni tak wysoko podkręcili tego COPERMMINA na 1600Mhz ale ogólnie mi na BOX'owym Coolerku chodził stabilnie przy fsb 124Mhz czyli 1240Mhz będę próbował dalej tylko boję się o dysk. Bo jak dam na zworkach 133Mhz to PCI będzie miało 44MHz a wtedy dysk mi tego nie wytrzyma. Gdzieś słyszałem że jak jest fsb na 66MHz to PCI na 33 i jak się przetaktuje na fsb 100MHz to PCI też ma 33MHz zaatem jak ja dam na fsb 133Mhz jest możliwością że PCI wróci mi do poziomu 33MHz ????

 

THX za odpowiedzi !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie ma celerony byly sa i beda chyba ze intel dalej bedzie w gnata walil to sie zdenerwuje) kolejny celeron moglby sie roznic od p4 tym ze ma fsb 100 wtrybie tym quadro czy jak mu tam) i brak mozliwosci pracy w trybie wieloprocesorowym zadnego obcinanai cache'u jezlu ale by sie krecily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliście te wyniki na tej stronie  www.overclockers.com WOW 8O !!!!!To jak oni tak wysoko podkręcili tego COPERMMINA na 1600Mhz ale ogólnie mi na BOX'owym Coolerku chodził stabilnie przy fsb 124Mhz czyli 1240Mhz będę próbował dalej tylko boję się o dysk. Bo jak dam na zworkach 133Mhz to PCI będzie miało 44MHz a wtedy dysk mi tego nie wytrzyma. Gdzieś słyszałem że jak jest fsb na 66MHz to PCI na 33 i jak się przetaktuje na fsb 100MHz to PCI też ma 33MHz zaatem jak ja dam na fsb 133Mhz jest możliwością że PCI wróci mi do poziomu 33MHz ????

 

THX za odpowiedzi !!!!!!!

no człowiek a od czego masz dzielnik 1/4 co!!!!!! od tego zeby na fsb133 pci mialo 33 a agp 66, a co do coppermine'a to moj 1g poszedl na 1333 ale niestabilnie na Vcore1.9 na Abit Be6II a stabilnie 1250 na defaultowym Vcore a na ST6e juz skubaniec nawet przy 1200 mial problemy ale to raczej bylo cos z plyta chodz teraz tualatin smiga na fsb150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...