Skocz do zawartości
adam_przybylek

Błąd Podczas Instalacji Win Xp ! Pomocy !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Podczas instalacji Windowsa XP Pro wyskakuje mi błąd już na samym początku instalacji i nie wiem co jest :(

Mianowicie startuje instalke z płyty CD i jak jest to niebieskie okno i ładują sie rózne pliki to wyskakuje mi w pewnym momecie komunikat:

 

Nie można załadować pliku setupdd.sys.

Kod błędy to 7

 

Instalator nie może kontynułować. Naciśnij dowolny klawisz, aby zakończyć.

 

No to coś takiego na niebieskim tle mi wyskakuje. PROSZE NIECH SIE KTOŚ ZLITUJE I MI POWIE CO JEST!!

Ja musze tego Windowsa tam zainstalować bo komp jest potrzebny do pracy!!

 

Pozdrawiam i z góry dziki za pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac nie jest w 100% sprawne i nie dziala :)

 

ps. albo masz uszkodzona wersje wina na cd albo poprostu cdrom jest jakis upierdliwy i nie czyta plytki do konca... bo z takim czyms spotkalem sie wielokrotnie na lg ktore mialy powyzej 3 lat :) pozdrawiam

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Podczas instalacji Windowsa XP Pro wyskakuje mi błąd już na samym początku instalacji i nie wiem co jest :(

Mianowicie startuje instalke z płyty CD i jak jest to niebieskie okno i ładują sie rózne pliki to wyskakuje mi w pewnym momecie komunikat:

 

Nie można załadować pliku setupdd.sys.

Kod błędy to 7

 

Instalator nie może kontynułować. Naciśnij dowolny klawisz, aby zakończyć.

 

No to coś takiego na niebieskim tle mi wyskakuje. PROSZE NIECH SIE KTOŚ ZLITUJE I MI POWIE CO JEST!!

Ja musze tego Windowsa tam zainstalować bo komp jest potrzebny do pracy!!

 

Pozdrawiam i z góry dziki za pomoc!!

1265308[/snapback]

Spotkalem sie z podobnym problemem, w mim przypadku byla to uszkodzona pamiec.

Nie pamietam jakie mialem kod bledu, ale problem dotyczyl instalacji w2k i win xp jesli masz dwie kosci sprawdz pojedynczo kazda z nich ewentualnie pozycz od znajomego inna pamiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkalem sie z podobnym problemem, w mim przypadku byla to uszkodzona pamiec.

Nie pamietam jakie mialem kod bledu, ale problem dotyczyl instalacji w2k i win xp jesli masz dwie kosci sprawdz pojedynczo kazda z nich ewentualnie pozycz od znajomego inna pamiec.

1268050[/snapback]

No i otóż to jedna kość pamięci była walnięta!! Wyjołem ją i jest juz spoko :) teraz musze ja oddać na gwarancji! A jak mówiłem to CD z win był i jest w 100% sprawny :wink:

 

Pozdro i dzięki za pomoc, a zwłaszcza KruKowi

Edytowane przez adam_przybylek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...