Skocz do zawartości
Klimer

Jak Odzyskac Dane Z Memorysticka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

posiadam aparat DSC-F77 firmy sony. skasoewałem jakie 15 minut temu zdjecia z mysla ze juz je skopiowałem na kompa i dopiero teraz sobie uswiadomiłem ze akurat tych zapomniałem... wiem ze to troche głupie ale kazdy sie moze pomylic :/

 

powiedzcie mi prosze jak moge odzyskac dane z mojego memorysticka? czy jest jakas szansa na odzyskanie zdjec?

 

prosze o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje programik RECOVER MY FILES... dzieki niemu odzyskałem zdjęcia z karty pamięci w aparacie jeszcze z listopada (a karte wielokrotnie już formatowałem)... jak zdobyć programik?? może gdzieś >>> T U <<<

pozdro

Edytowane przez Qvasiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

posiadam aparat DSC-F77 firmy sony. skasoewałem jakie 15 minut temu zdjecia z mysla ze juz je skopiowałem na kompa i dopiero teraz sobie uswiadomiłem ze akurat tych zapomniałem... wiem ze to troche głupie ale kazdy sie moze pomylic :/

 

powiedzcie mi prosze jak moge odzyskac dane z mojego memorysticka? czy jest jakas szansa na odzyskanie zdjec?

 

prosze o pomoc!

1265427[/snapback]

Easy Recovery Pro6 :)

pozyczylem koledzie aparat i bylem ciekawy jakie fotki robil...odzyskalem 99% zdjec :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, mam canona A60 z tym ze nie mam czytnika kart pamieci, moge podlaczyc tylko przez aparat i wtedy wykrywany jest jako "cyfrowy aparat forograficzny" ale te wszystkie programy widza tylko dyski i napedy. Jest jakis program ktorym bym mogl odzyskac dlne z karty podlaczonej przez aparat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, mam canona A60 z tym ze nie mam czytnika kart pamieci, moge podlaczyc tylko przez aparat i wtedy wykrywany jest jako "cyfrowy aparat forograficzny" ale te wszystkie programy widza tylko dyski i napedy. Jest jakis program ktorym bym mogl odzyskac dlne z karty podlaczonej przez aparat?

1266494[/snapback]

jaki OS?

instalowales jakie sterowniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win XP Prof. Nic nie instalowalem. Aparat podlacza sie do usb kablem i po wlaczeniu i przestawieniu w aparacie trybu przegladania zdjec automatycznie sie wylacza i windows zaczyna go widziec jako "cyfrowy aparat". Myslisz ze sterowniki zmienia?

 

Aha nie zauwazylem tam zadnych typowych sterownikow na plytkach, tylko kilka programow np. do obrobki zdjec itp.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...