Skocz do zawartości
molo

Gdzie znajde akusy do UPSow?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Poszukuje akumulatorow do UPSow, dokladnie do APC 500VA i 650VA. Z dokumentacji wynika, ze zamiennikami oryginalnych akusow sa jakies RBC 2 (w 500VA) i RBC 4 (w 650VA). Czy ktos moze orientuje sie gdzie moge takowe nabyc? oraz jaka jest ich cena?

 

pozdrawiam

molo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podawaja modelu akumulatorow na podstawie "AV"

Wazna jest pojemność i napiecie.

Pojemnosc okresla sie w Ah - ampero godziny..

masz to napisane na akku...

wystukaj w dowolnej wyszukiwarce "akumulatory żelowe"

i znajdzie ci mnustwo firm ktore sprzedaja takie akusy.

Wazna jest tylko pojemnosc i napiecie pracy..... nie patrz sie na jakies inne parametry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem!!! Na podstawie AV to podawalem modele UPSow, APC przynajmniej tak je roznicuje... Jesli chodzi o akusy to nie mam pojecia jakie tam sa zainstalowane, w instrukcji podano jedynie, ze zamiennikami sa jakies "RBC 2" i "RBC 4" (zapewne to firmowki APC). Chyba bede musial rozkrecic to dziadostwo i zajzec, bo w.w. orygnalow to u nas pewnie nie dostane...

 

dzieki za odpowiedz!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem!!! Na podstawie AV to podawalem modele UPSow, APC przynajmniej tak je roznicuje... Jesli chodzi o akusy to nie mam pojecia jakie tam sa zainstalowane, w instrukcji podano jedynie, ze zamiennikami sa jakies "RBC 2" i "RBC 4" (zapewne to firmowki APC). Chyba bede musial rozkrecic to dziadostwo i zajzec, bo w.w. orygnalow to u nas pewnie nie dostane...

 

dzieki za odpowiedz!!!!

i tak bys musial rozkrecic zeby wsadzic nowe akusy

wiec na jedno wychodzi 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...