Skocz do zawartości
wiewi

Arty Tu Arty Tam, Geforce Pali Sie Sam?

Rekomendowane odpowiedzi

Zadawałem to pytanie juz w topikach tematycznych, ale prawie bez odzewu więc NIE jeździjcie po mnie!!!

 

Mam Sparkle'a GeForce 6600 AGP i teraz pytanko:

 

Wykręciłem go na 540/340 (z defaultowych 300/275). W 3dmarku03 w tescie 4 są tylko małe kropki na wodzie, w 05 jest sporo . I tu pytanie. Jeśli w markach mam troche artów, a w np. HL2, Far Cry czy Doom 3 nie mam W OGÓLE, to może tak być? Nic sie nie spali?

Edytowane przez wiewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie sie, ze nikt ci wczesniej nie odpowiadal... bo pytanie bez sensu... :blink:

Skoro masz artefakty tzn ze przekroczyles bezpieczna granice - zobacz ile rdzen podkreciles :arrow: 300 > 540 :shock:

 

A czy sie spali :?: Na to pytanie NIKT ci nie odpowie na 100% - nie wymagaj tego... moim zdaniem dluzsze uzywanie karty w ten sposob do niczego dobrego nei prowadzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta karta tak sie kreci a poza tym prawie sie nie grzeje, prawdopodobnie jest niedovoltowana, (vide topic o 6600 na AGP) po prostu mysle ze te gierki sa na tyle wymagające ze cos powinno w nich wyjść, no bo na codzień nie gra sie przeciez w 3d marki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długotrwałe trzymanie karty na takich zegarach powoduje powolne uszkodzenie gpu i pamiątek, więc nie wiem czy warto.

Pewnego dnia podejdziesz do kompa a tam ciemność

<w najlepszym pzrypadku same arty nie robiac nic>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długotrwałe trzymanie karty na takich zegarach powoduje powolne uszkodzenie gpu i pamiątek, więc nie wiem czy warto.

Pewnego dnia podejdziesz do kompa a tam ciemność

<w najlepszym pzrypadku same arty nie robiac nic>

1269665[/snapback]

 

heh - to może być nawet jakieś wyjście - za powiedzmy 1,5 roku w cenie 560 zł (czyli tyle ile dostanie za sparkle w przypadku gwarancji) + ew jakaś mała dopłata weźmie sobie lepszą kartę.

 

oczywiście nie jest to super metoda - ale zwykłe szujstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...