Skocz do zawartości
gronostaj

Neostrada - Problem Z Modemem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z neostradą / modemem. Mam modem sagem 800, system XP Pro;początkowo, gdy zainstaluje neostrade i modem, wszystko działa. Problemy zaczynają po dłuższym wyłączeniu komputera (kilka godzin) gdy ponownie włączę komputer, system windows nie wykrywa modemu (diody na modemie nie świecą się). Próbowałem różnych sposobów - formatowałem dysk systemowy, na nowo instalowałem system, sterowniki, modem, neostradę, wymieniłem modem na nowy - nic to nie daje za każdym razem ten sam problem. Dziwna sprawa - gdy zainstaluję neostradę i zrestartuję komputer, lub wyłączę komputer na krótki czas (kilka, kilkanaście minut) problem z modemem nie pojawia się - modem normalnie jest wykrywany przez system. Proszę o pomysły na rozwiązanie tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem :) , wymieniłem 3modemy i też była [gluteus maximus]... spróbuj utworzyć normalne połączenie (bez softu tepsy) zobacz czy w biosie usb jest włączone nagraj sp2, pozdro

1273452[/snapback]

podłacz inne urządzenie na USB i zobacz czy po tym samym czasie cos sie dzieje, jak nie to najprawdopodobniej masz zepsuty modem - sa takie tanie (pod wzgledem jakosciowym) ze czesto cos sie w nich wali, Sagem to Sagem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...