Skocz do zawartości
Szczurky

Matura = Informatyka = Algorytmy :(

Rekomendowane odpowiedzi

"które następnie kompiluje się i wychodzą z tego EXEki"

nie tylko :)

1432805[/snapback]

no tego mi akurat nie musisz tłumaczyc... 4 rok informy na pwr.wroc.pl... więc znam juz tyle różnorakich języków programowania o których prawdopodobnie nawet nie słyszałes :lol:... EXEki napisałem w celu niezaciemniania sprawy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze nie musze, ale z tym nie slyszeniem o jezykach to bym na twoim miejscu uwazal :D A co do maturki, to jak dla mnie byla fatalna. wiecej jak 60% napewno nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dlatego napisałem "PRAWDOPODOBNIE"...

"mów co uważasz.. uważaj co mówisz..." to jedno z moich zapozyczonych haseł :lol:

 

ale nie chcesz mi chyba powiedziec ze programowałes asmeblerem 4 róznorakie platformy i pisałeś procesor RISC w VHDLu :}.. a może.. nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad. nowa maturka, za chwilke ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m stoper i pisze ;] i napisze wam ile mi to zajelo (jestem w 1 klasie LO)

1444374[/snapback]

juz minelo 12h i jak sobie dales rade ? :D

ta maturka wcale nie jest taka prosta, zeby ja zrobic w kilka-kilkanascie minut ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zaglądałem tu przed maturom to wydawało mi sie że większość ludzi na tym forum wszystko umie co trzeba do matury, ale ja już tydzień czekam żeby ktoś mi napisał czy dobrze mam to zadanie z bazami czy nie ale jakoś nikt nie odpisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wreszcie jest z ta maturą ?? Na czym polega ustny egzamin z informatyki (o ile on wogóle istnieje !!) i czy praca na kompach jest przed, w trakcie czy po egzaminach pisemnych ??

 

Słyszałem też, że komputery mozna sobie obejrzeć, sprawdzić dzień przed zdawanym terminem. Prawda to i czy na coś to się przydaje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze żeby było za późno, ja do startu w olimpiadzie informatycznej przygotowywałem się dużo krócej (choć niestety przez 2 głupie błędy pare punktów zabrakło... za rok będzie lepiej). Polecam nauke c -> c++ i książke Wstęp do algorytmów, która jest jednak zbyt obszerną lekturą jak na przygotowania do matury, więc wystarczy jakiś ogólny pogląd :).

Edytowane przez civi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam mala propozycje. Mozna sobie kupic sobie ksiazek do algorytmiki za 20 - 25 zl (sorki ale nie pamietam tyt. ani autora:P) potem sciagnij sobie program ELI i zadania z ksiazki rob na eli. Ja wiem ze eli jest mozolny i przy glupawy ale na algorytmike na mature jest idealny i tyle jesli chodzi o dzial podstawowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam problem jak człowiek zakładający ten temat:( chce zdawac w maju mature z informy ale programowania ni w zab nie ruszyłem (jeszcze). Chodzę do technikum elektronicznego ale informy nie mialem wcale:( troche asemblera przy uPC MCS8051 jesli ktos wie o co chodzi... Czy mam sobie z góry odpuscic wziąśc jakis inny przedmiot, który tez byl bardzo okrojony w moim technikum (biologia,geografia,historia)? Niestety z układów cyfrowych czy analogowych albo miernictwa elektronicznego (przy którym siedze nocami) nie moge zdawac.... Nie wiem wlasnie czy inwestowac siano w ksiazki i inne pomoce oraz swoj czas a potem zalowac.... jesli ktos jest zdania ze moze mi sie udac to od razu pytanie:

 

jaki jezyk

- Turbo Pascal 5.5 lub nowszy

- Free Pascal (FPC 2.0)

- MS Visual Studio NET C++

- Borland C++ Builder 6

Personal

- Dev C++ 4.9.9.0

- Delphi 7 Personal

- MS Visual Studio NET VB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...