Skocz do zawartości
vitucky

Różnica Sb Audigy 2 Zs Oem A Sb Audigy2 Value Oem

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zakupić którąs z tych kart ale nie wiem jaka jest zasadnicza różnica między nimi.Wykorzystać chcę ją do gier,filmów i słuchania muzyki.Co wchodzi dokładnie w skład kompletu w tych kartach?.Jak wygląda w nich sprawa game portu.

Edytowane przez vitucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO pierwsze jakbys poszukał to ten temat juz się przewalał conajmniej kilka razy . po 2 to audigy 2 zs ma 7 kanałow a zwykła 2 tylko 6. Pozatym z tego co sie orientuje to audigy2 value nie ma wyjscia fire-wire bo jest totalnie ogrojona.Zwykły oem ma. Sam miałem audygy 2 i mam teraz 2ZS i nie zauważam róznicy.Także smaiło możesz kupic zwykła 2.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak podlaczyc pod A2ZS amplituner? potrzebuje kabli zakonczonych z jednej strony jackiem a drugiej chinch? Czy mozna gdzies dostac jakis sledzik na wyjscie optyczne? Chcialem sobie kupic amplituner jakis ale nie wiem jakbym mial to podlaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Binek pytał o wyjście optyczne a nie o game port. A co do wyjścia optycznego to jest chyba na panelu od platinium i tak są tak samo chinche do podłączenia amplitunera!!Pozdrawiam :wink:  :wink:

1284452[/snapback]

Patrox zobacz, że jest cytat Vitucky'ego. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha mam teraz nowke zapakowana w domu Sound Blaster Live! 5.1 PLATINUM, wystawilem na allegro bo potrzebuje audigy.

 

A co sadzicie o podlaczeniu optycznym przez integre AC'97 mam ASUSA A8N-SLI i jest optyczne wyjscie na niej :P Jak slucham muzy na sluchawkach to mi sie az niedobrze robi od tych szumow i stukow, wytwarza sie jakies echo ale moze optyczne do amplitunera bedzie ladnie gralo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...