Skocz do zawartości
ElSpiryto

Visual Basic .net -- Webaplication Problem..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem przy tworzeniu nowego projektu w Visual Basic .NET. Mianowicie gdy wybiorę "WebAplication" to pokazuje mi sie taka ramka i nie mam pojęcia o co w niej chodzi i jak zrobić żeby to dzialalo :| Prubowałem przeinstalowywać całe środowisko i tych opcji co są w formularzu ale nic nie działa :( :mur:

Prosze o pomoc:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby mam KRASNALA zainstalowanego...czyli Apache,.....tylko nei wiem czy to sobie samoi umieścieżke tamm znaleśc czy jak to zrobić?? A może jakiś przykład co zassać i zainstalować?? Żeby to działało...bo ja już nie ma na to sily :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli tworzysz w vb.net to uzywasz technologii asp.net, wiec potrzebujesz iis 5.0 lub nowszej wersji, zassac sie nie da, ale jak masz win xp lub win 2003 to masz to na cedeku :]

1282930[/snapback]

 

Wielkie dzięki stary znalazłem :D Jutro bede prubował dzialać :>

 

Niestety :( Zainstalowałem i itak mam to samo :( :( :( :mur:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez ElSpiryto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz tam wszystko napisane

cytuje "The two need to map to the same server location.HTTP Error 404"

poprostu zaloz nowy projekt i serwer sam Ci zmapuje sciezke, a jak sie uparles na ten stary projekt to musisz zmapowac recznie w ustawieniach serwera, ot cala filozofia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz tam wszystko napisane

cytuje "The two need to map to the same server location.HTTP Error 404"

poprostu zaloz nowy projekt i serwer sam Ci zmapuje sciezke, a jak sie uparles na ten stary projekt to musisz zmapowac recznie w ustawieniach serwera, ot cala filozofia

1292539[/snapback]

niestety zakładam nowy a tu lipa znowu ten sam komunikat jeden albo drugi juz niepamętam ....normalnie załamka chyba XP do reinstalu :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...