Skocz do zawartości
Calineczka*

Poszukiwani Serwisanci Kart Graficznych!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panowie. Pisze do Was z nadzieja, ze znajde tu ludzi znajacych tematyke diagnozowania usterek i serwisowania kart graficznych. Jestem poczatkujacym w tej dziedzinie...i mam problemy z rozpoznawaniem usterek. Czy ktos z Was zechcial by podzielic sie wiedza...pomoc? Moge zamiescic tu jakies fotki z usterkami...moze ktos bedzie potrafil je zdiagnozowac...czlowiek z doswiadczeniem wystarczy ze spojrzy-i wie. Takie typowe usteki z jakimi sie mecze to np. jakies dziwne grube trojwymiarowe linie w 3dmark2001, laczace np. skrzydla smoka...albo w "lobby" przebiegajace bez ladu i skladu od scian do scian...caly obraz jest poprzeszywany takimi garniastoslupami...zamieszczam jakis przykladowy obrazek.

Tak wiec jesli ktos z Was wie juz, czym objawiaja sie usterki pamieci/chipsetow...ukladow zasilania...prosze o wymiane doswiadczen...najchetniej przykladowe zdjecia...metodyka diagnozowania...ew. napraw. Dzieki, pozdrawiam.Arek

post-16340-1108724237_thumb.jpg

Edytowane przez Calineczka*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zginal mi gdzies ten link, ale wiem, ze w Koszalinie sa niezli goscie od naprawiania kart graficznych, jak znajde linka to podesle. Moze ktos z Was ma, bo oni raczej znani sa ze swojej dzialalnosci, choc jak pamieci padly, to podejrzewam, ze na niewiele sie zdadza.

 

To przeciez to samo co a6addon dal linka do allegro.

 

PC Center - Naprawa płyt głównych i kart graficznych

Edytowane przez File

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...