Skocz do zawartości
TDK

Znikające FPS :)

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, fsb-150. Załączam 3dmarkusia aby popodziwiać mój wynik :D. Wczoraj go puszczałem z 10 razy więc pamiętam ile gdzie powino być. Dragontic High details- 40-60 klatek. hm;/. Wczoraj było około 80-90

Oka wale restarta. Teraz chyba lobby- jakieś szarpnięcie i 50 klatek ggdzie powno być 100. Coś tu się nagrzewa;/. Wczoraj przy testowaniu wywietrzylem cały pokój:). Ahia jeszcze jedno, czasami się uda przejść bez żadnych takich "eventów". Powiedzcie gdzie może być przyczyna? Dysk, grafa są bardzo nagrzane ale chodzą OK:). Temp procka do 67-68. Standartowy Vcore. Może to być za duża temp na mostku północnym?? Jeśli tak to jak doradza cie go schłodzić??:> Na tym sl75drv5 jest radiator jest chyba przyklejony ;(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była jeszcze większa :( To mój pierwszy AMD w moim życiu i po prostu popełniłem błąd z zakupem shitu. A temp jest taka sama nawet po odkręceniu na 1470mhz (1700+). Może zrobie WC na niego;/ ale to się zoabczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za gorąco. Spróbój zrobić testy z otwartą budą, temperatura powinna spaść Ci z 10st., jeżeli tak będzie to musisz dołożyć jakiś wiatraczek do obudowy. I sprawdz tego coolera, może za słabo dociska lub faktycznie jest bez pasty.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest za gorące, a zwłaszcza procesor. Z tego co słyszałem max dla AMD to 90 stopni, więc raczej go nie uszkodziłeś.

 

Jak ja po raz pierwszy uruchomiłem kompa z prockiem AMD, to miałem temp 70 stopni!!!, więc zdjąłem cooler, nałożyłem więcej pasty i zamocowałem jeszcze raz, no i spadła do 50 stopni. Teraz na WC ma 36 stopni.

 

Pomyśl, czy czegoś wczoraj nie zmienaiłeś. Przeinstaluj stery, bo wysokie FSB mogło ci dysk uszkodzić. Otwórz okno :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm przed chwilką puściłem 3d marka i wynik OK (11K394)(bez reinstalowania sterów). Co do radiatorka to mam jakiegos titana wyglada jak golden orb z dwoma wiatrakami. NIe mam ścianek w obudowei (zdjęte). Hm;/ przekładać próbowałem ale spróbuje jeszcze raz. Ahia ten radiatorek mój nigdziue nie ma miedzi :( (mówiłem że wziołem shita, ale myśle że x WC powinienem się uporać do przyszłego miesiąca:)). Co do uszkodzenia dysku to watpliwe;/. Prawde mówiąc nawet na fsb 133 pojawiały mi sie jakieś głupoty rzadko a to że nie ma pliku czy coś (przy ładowaniu XP). Ale po resecie wszystko ładnie śmigało. BTW ten dysk chodził już na fsb 140 (PIII800@840:P). A na fsb 150 też chodził na mojej byłej konfiguracji. Tyle że wtedy nie było dżwięku więc zszedłem na 140. Ahia mierze temp z poziomu biosu. Więc może przekłamanie czujnika?? Między CPU a radiator mam miedzianą płytke.

 

Zmieniać NIC nie zmieniałem. Na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj mnie i zrob tak. Odinstaluj stery-->restart kompa-->jakies starsze stery--->restart kompa--->najnowsze (lub te ktorych chcesz uzywac)--->restart kompa--->odpalasz 3dmarka--->cieszysz sie z wynikow--->wracasz na forumm i dziekujesz mi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...