Skocz do zawartości
Paweł_A

Błąd Directx

Rekomendowane odpowiedzi

cześć Wam!!!

Dzisiaj chciałem sobie pograć z kolegą przez neta w Soldata i tutaj mam niespodzianke, pojawia się komunikat:

"Blad karty 3d. Twoj sprzet nie obsluguje DirectX 8. (dziwne, wcześniej działało) Upewnij sie, ze masz najnowsze sterowniki do karty graficznej. Uzyty bedzie tryb software'owy..." i klokam ok i pojawia się:" Nie mozna zainicjowac DirectX Graphics. Musisz mieć zainstalowane przynajmniej DirectX 8. (mam 9.0c) Spróbuj wyłaczyc dodatkowe opcje, np. Antialiasing. (wyłączone i dalej nic)". W innych grach po prostu pojawia się po chwili raportowanie błędów i koniec. Po wpisaniu "dxdiag" do "uruchom" w zakładce "ekran" zrobiłem test modułu DirectDraw - wszystko OK, ale w teście modułu Direct3d pojawia się napis: "Wystąpił błąd w kroku 8 (Tworzenie urządzenia 3W): HRESULT = 0x887602eb (kod błędu)" Co robić?? Błagam pomóżcie mi!! WCZORAJ JESZCZE WSZYSTKO DZIAŁAŁO!!! Mi się coś wydaje, że to chyba wina 3d marka 99, którego wczoraj około 21.30 zainstalowałem, przy uruchamianiu coś się pojawiło, że nie mam directXa 6 czy cos takiego. Wyłączyłem kompa, a dzis klapa. Skasowałem go, ale i tak nic nie działa. Mój komp to: Athlon XP 1800+ (Polamino), 256 Mb RAM, płyta: Abit KX7-333, grafa: Prolink GF3ti200 128MB. Windows XP Pro SP2 + wszystko z windows update. POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...