Skocz do zawartości
AirMax

Neostrada

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio pozbylem sie kupy syfu ad-awarem.. a teraz net mi bez przerwy chodzi.. ciagle cos sciaga i wysyla a ja nie wiem co :mur: tweaka otwieralo mi 600B/s :? z innymi stronami jest tak samo.. to nie jest chyba normalne.. probowalem zrobic mksvira online ale jakis gowniany blad wyskakuje przy polaczeniu z serem :mad: co to moze byc?? jakis trojan? tasiemiec :)

zna ktos jakies sqteczne skanery online?

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość procek05

Ściągnij Kaspersky Antivirus z wersją np. 30-dniową i sprawdź czy nic nie masz. Ale ten wirus może blokować antywirusy więc byś musiał ustawić swój dysk jako nieaktywny i na innym kompie sprawdzić, wtedy byś musiał ją aktywować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zainstalowalem AVG i firewalla Sygate z ktorym mam duzy problem bo mocno spowalnia mi system.. pracuje teraz na durniu 800, 256RAM.. prosze o pomoc w konfiguracji tego programu.. nie moge przez to uaktualnic AVG.. help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak pozatym to zainstaluj np. Kerio Personal Firewall i np. kup lub, jak chcesz ja ciebie do tego nie namawiam ściągnij cracka, ja sam używam Windowsowej zapory, Jak nie to zainstaluj jakiś inny antywirus, ja mam Norton 2004 ale jest zjechany, moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...