Skocz do zawartości
kadosz

Konta W Windows Xp Pro + Sp1

Rekomendowane odpowiedzi

Być może to banalny problem, ale robie to pierwszy raz i chciałbym wiedzieć coś więcej zanim zaczne.

A więc instaluje Okna, i chce zainstalować dodatkowo powiedzmy Office, GG i NFS2. Czy lepiej najpierw zrobić konta czy instalacje programów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw robi się instalki - te do których wszyscy mają mieć dostęp :)

 

potem robi się konta

 

na końcu każdy sobie instaluje dodatkowo takie progsy, których sam chce używac we własnym profilu :)

 

sam się przekonałem ze jak zainstalowałem niektóre progsy które miały być dla wszystkich - dopiero po podzieleniu systemu na profile - to niektóre z nich były niewidoczne we wszystkich profilach :) czemu nie wiem .... zdarzało siet onaprawdę wyjatkowo i dotyczyło tylko kilku programów ale jednak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem o co wam chodzi, co to za różnica ja mam 3 konta i najpierw je zrobiłem i jak instaluje i nie ma wyboru just for me or all users to najwyżej jest progz dla wszystkich a jak chce żeby ktoś nie mógł aplikacji uruchamiać (np zakazać młodszemu bratu gry w dooma 3) to jest takie coś jak udostępnianie i zabezpieczenia moi drodzy...

 

chociaż nie wiem czy dobrze zrozumiałem problem. chrr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak:

Zainstalowałem sobie wszystkie programy, łacznie z Neo, Officem itp. I jak założyłem nowe konto to pod tym drugim zaczęło się sypać. Np. brak połączenia z modemem, co zrobić, żeby mieć konta, ale również, żeby była pomiędzy nimi jakaś zgodność???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...