Skocz do zawartości
Hora_Faza

Opengl I Wiecej Hz :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!  mam problem bo nie wiem jak wymusic w grach opengl wiecej Hz. W dx wymuszam bez problemu w sterach ale to nie dziala w onengl :( zrypanie sie gra gdy jest 60 hz  :angry: 

Ma ktos jakis pomysl jak to zwiekszc ??

1293139[/snapback]

 

np. w riva tunerze masz mozliowsc ustawienia odswiezania zaleznie od rozdzialki w grach zarowno DX jak i OpenGl :) sa tez specjalne programy do tego - a jednak polecam rive :P no chyba ze masz grafe ati to Ati Tray Tools ale z tego co widze to Gf4 :) wiec riva :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam program i wchodze w zakladke "low-level refresh rate setting" w ta druga zakladke ustawiam odswizanie 85 hz dla rozdzialki 800x600 wchodze do gry i dalej jest 60 hz. odpalam program a te wszystkie ustaienia zniknely :9 jak je zapisac na stale ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij start/uruchom, wpisz dxdiag i w zakładce "więcej pomocy" wybierz "zastąp", zmień na "wartość zastępcza" i wpisz 85.

1294071[/snapback]

Jak sama nazwa wskazuje "dxdiag" jest to narzędzie diagnostyczne directx. Zmiana ta nie ma wpływu na OpenGL..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać. Mam jeszcze w sterach wymuszone 85 także to raczej przyda się posiadaczom ati raczej. A jeśli chodzi o opengl to po tym zabiegu q3 lata na 85.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...