Skocz do zawartości
misieksc

Problem Z Wingate 6.0.3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam 2 komputery w domu, mam łącze z kablówki , za pomocą programu Wingate 6.0.3 mam podzielony net. na jednym komputerze jest zainstalowany wingate jako Server a na drugim jako klient. na początku przez 1 dzień wszystko chodziło super, natomiast na drugi coś się stało tzn. na tym drugim komputerze jak wchodze na strone np onet.pl i pare innych to strona jest tak jakby wczorajasza, natomiast np na wp.pl jest wszystko ok!!!. reszta np programów gadu gadu, skype wszystko chodzi ok. czyli moj problem polega na tym ze niektóre strony www są tak jakby wczorajsze. co mam zrobić zeby było wszystko ok???czekam na odpowiedzi !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. tez tak kiedys mialem ale nie wiedzialem czemu tak sie dzieje wiec przezucilem sie na WinProxy. to o czym mowisz dzieje sie przez to ze stronki sa zapisywane w Cache Wingate. moznaby za kazdym razem odswierzac stronki F5 ale poco. sproboj wylaczyc Cache i powinno byc ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. tez tak kiedys mialem ale nie wiedzialem czemu tak sie dzieje wiec przezucilem sie na WinProxy. to o czym mowisz dzieje sie przez to ze stronki sa zapisywane w Cache Wingate. moznaby za kazdym razem odswierzac stronki F5 ale poco. sproboj wylaczyc Cache i powinno byc ok

1300625[/snapback]

ja udostepniam net poparzez udostępnianie połączeni internetowego z Win XP wszystko dziła OK . jak zrobie to np przez Winproxy to co mi da ten program ? jakie a + udostępnianie połączenia internetowego przez taki program ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...