Skocz do zawartości
Aron

Problem Z Samsungiem Sw-252b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem :angry:

Dostałem nagrywarke Samsung SW-252B, używaną i nie ma do niej płyty ze sterownikami.

Załączyłem, no i Windows mi ją wykrył ładnie, ale Nero ani CD Creator jej nie widzi. Wydaje mi się że Windows ją widzi jako CD-ROM ale sam nie wiem. Jak macie pomyśly, pomożcie, z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki windows to raz?

A dwa moze wypadalo by zmienic nero na nowsza wersje bo z tego co widze ta nagrywarka do starych nie nalezy.

Czasami starsze wersje nero nie rozpoznaja nowszych napedów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki windows to raz?

A dwa moze wypadalo by zmienic nero na nowsza wersje bo z tego co widze ta nagrywarka do starych nie nalezy.

Czasami starsze wersje nero nie rozpoznaja nowszych napedów

1301151[/snapback]

Win98, ale na innym kompie z 98 chodził.

Nero 5.5.7.2 wystarczy?

Gdzie znajde nowszą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google Nero Burnig Rom i tam znajdzie ci strone producenta.

Jest tam do pobrania chyba najnowsza wersja Nero w wersji demonstacyjnej. Zainstaluj ja i zobacz

1301161[/snapback]

Dzięki, spróbuje tak, ale narazie wlazłem na tą stronę i ściągam jakąś aktualizację. To mi coś da jak mam nero zarejestrowane tylko w straej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno ci to cos dać oczywiscie. Ale jesli nie pomoze to mimo to probowalbym na innym programie zainstalowanym od nowa.

1301174[/snapback]

Doczytałem się u nich na stronie, i w modelach wymienionych dla najnowszego nawet Nero nie ma tej wypalarki :mur:

Wprawdzie darowanemu koniowi...wiadomo, ale co mam z tym fantem robić? Jakiś inny program brać? Co radzicie? Na tamtym kompie co ona była był chyba Easy CD Creator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poradziłem sobie z tym fantem, może to dopomóc pewnie też w przypadku innych wypalarek.

Miałem Nero w wersji 5.5.7.2.

Ze strony głównej producenta www.nero.com można pobrać aktualizację do ostatniej wersji Nero 5.

Jest to Nero 5.5.10.58

I chodzi pięknie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...