Skocz do zawartości
inz

Modecom Atx-350gtf

Rekomendowane odpowiedzi

Padł mi CODEGEN 300W na szczęcie nie zabral nic z sobą. Z racji niskiego budżetu max na co mnie stać jest na TEJ aukcji. Warto brać tego ModeCom'a czy jest to mniej więcej to samo co Codegeny i reszta chińszcyzny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sie podepne do tematu bo moja zasilka sie spali na dniach(troszke juz od niej smierdzi i sie boje)

na moim konfigu ten modecom bedzie dobry??

 

Duron1600@[planowane okolo1.9v]

512ram

seagate 80gb

epox 8rda3l 2.0

1*cdrom

gecube r9550xt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mojego jest ok wiec i do twojego styknie

śmieszne jest to że moj optymalne napiecie na -5V ma dopiero pod obciążeniem, ale z drugiej strony mierzone softem od producenta płyty a nie miernikiem wiec co to za pomiar ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wentylatora to wstawiłem jakiegoś titana z czujnikiem temperatury,wyjąłem stary wentylator razem z kontrolerem temperatury a w miejsce niego dałem czujnik z mojego titana ,musiałem tylko dolutowac kabelki do termistora,zamiezam tam jednak wpakować arctica, a co do chałasu to dławik na obudowie troche powoduje szum z obudowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis założyłem arctica fan pro tc i jest naprawde ok.cisza ,po godzinnym obciążeniu temperatura wewnątrz na radiatorze jest 42* ,poprzednio było ok40*,termistor z wentylka umiesćiłem na radiatorze a fabryczny kontroler temperatury wyjąłem,tak że w przypadku tego zasiacza chałasu można łatwo się pozbyć :D ,dodam że najnowszy wentylator arctic fan3 niezmiesci sie wewnątrz ,bo takiego też mam ale pracuje na budzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...