Skocz do zawartości
kkasz2

Instalator Windows- Bład

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam problem ze swoim windowsem. Poniewaz nie moge aktywować Instalatora Windows znajdującego się w Usługach. W moim przypadku format nie wchodzi w gre. Przez to, że nie mam włączonej tej usługi wyskakuje mi błąd podczas instalowania niektórych programów. Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuje go włączyć wyskakuje mi: BŁĄD 3- nie można uruchomić usługi na komputerze lokalnym ;/

Nie wiem co mam zrobić. Próbowałem już tymi twoimi sposobami i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!

Pozwólcie, że przyłączę się do rozmowy... Również mam problem z Instalatorem Windows. Mam XP z SP2. od kilku dni nie mogę prawie nic zainstalować. Przy próbie uruchomienia pliku "*.msi" wyskakuje mi błąd "Nie można uzyskać dostępu do usługi Instalatora Windows może się to zdażyć jeśli windows działa w trybie awaryjnym, lub instalator nie jest poprawnie zainstalowany.". :blink: A muszę zainstalować antywira, bo usunąłem poprzedniego. :mur: Już od tygodnia jestem bez antywira i boję się o kompa... Może ktoś miał taki problem i sobie z nim poradził? Nie można może zainstalować od nowa Instalator Windows??

POZDRAWIAM!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało rozwiązać mi się ten problem. Bład Instalatora Windows może polegać na ty, że gdy zainstalujemy sobie np. jakiś programik lub gierke, może ona namieszać sporo w Windowsie. Mi pomogło nowe zainstalowanie Install Shield. Jest on do pobrania z wielu stronek. Nie podam wam linka bo zapomniałem skąd to pobierałem. Po zainstalowaniu tej łatki wszystko zaczeło chodzić normalnie i już nie mam problemu z instalacją programów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś mi napisać dokładnie co zainstalowałeś, np. podać nazwę pliku... Jak tego nie zrobię to wirusy mnie zerzrą z kopytami ...

1320690[/snapback]

Nie powiem Ci dokładnie co zainstalowałem bo naprawde zapomniałem nazwę pliku. Najlepiej wpisz w google: ,,Install Shield- download" Ja tak wpisałem i właśnie natknołem się na stronke gdzie był do pobrania Install Shield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, instalowałem wszystko co się dało i nic nie pomagało... Aż trafiłem na plik "InstMsi.exe" :-P Uruchomiłem i wszystko się naprawiło B) Ale też nie pamiętam, skąd go wziąłem :wink: Dzięki, POZDRO i NARX :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! mam taki sam problem jak wy... z tym, ze... sciagnalem ze strony windowsa InstMsi.exe i... przy instalacji wyskakuje mi komunikat, ze jest juz nowsza wersja w systemie i nie da sie go zainstalowac:((( prosze dajcie znac skad wy sciagaliscie ten plik... i jak mam sobie z tym poradzic... z gory WILEKIE DZIEKI za pomoc!!! pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...