Skocz do zawartości
komar_barbarzynca

Problem Z Msi 6800 Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Otóż problem polega na tym, że zostawiłem kompa żebys cos sciagał. Jak wróciłem okazało się, że kabalek od

monitora jest odłączony :( Wyłączyłem kompa i włączyłem pasek logowania windows zaczął sie ładowac i jak juz miał

przejść do pulpitu windowsa monitor jakby nie miał sygnału i dioda power cały czas miga ... Wrzuciłem inną karte i wszystko

działa ale Msi nie chce ruszyć. Jutro pójde oddać na gwarancje, ale może jest coś da się zrobic bez tego ...

 

Karta MSI NX 6800GT TD 256

monitor Samsung Syncmaster 957MB

 

 

 

Z góry dziekuje za pomoc

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi siostra od głupiej rivy odłączyła kabel od monitora bo jej siecoś pomyliło (oczywiście w momencie jak pracował) i nic się nie stało - wsadziłem kabel z powrotem i nawet siekomp nie zresetowałtylko obraz momentalnie powrócił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Otóż problem polega na tym, że zostawiłem kompa żebys cos sciagał. Jak wróciłem okazało się, że kabalek od

monitora jest odłączony :( Wyłączyłem kompa i włączyłem pasek logowania windows zaczął sie ładowac i jak juz miał

przejść do pulpitu windowsa monitor jakby nie miał sygnału i dioda power cały czas miga ...  Wrzuciłem inną karte i wszystko

działa ale Msi nie chce ruszyć.  Jutro pójde oddać na gwarancje, ale może jest coś da się zrobic bez tego ...

 

Karta MSI NX 6800GT TD 256

monitor Samsung Syncmaster 957MB

Z góry dziekuje za pomoc

Pozdro

1305493[/snapback]

Jak to kabel sam się odłączył, jakim cudem??? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz w tryb awaryjny, odinstaluj sterowniki, zainstaluj je od nowa... moze ustawiles takie odswiezanie, ktorego monitor nie wytrzymuje, albo rozdzielczosc za duza...

 

PS:

I przede wszystkim sprawdz czy monitor jest dobrze podlaczony =]

Edytowane przez krzychoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...