Skocz do zawartości
vaisala

Blue Screen

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem.Kupilem sobie 2 miesiace temu kompa Intel 3,0 Ghz,karta graf Radeon 9600 XT,płyta głowna ABIT IS7.Od poczatku komputer po pewnym czasie sie wiesza,tzn.wyświetla blue screen i bląd BAD POOL CALLER.Sprawdzilem juz na innej karcie graficznej i to samo.Wypiąlem karte muzyczna (Audigy) i uzywalem tej z płyty głownej i tez to samo.Odpiąlem CDROMY i tez to samo.Przeinstalowałem stery do płyty i grafiki i tez to nic nie dało.Zmieniłem system z XP Prof na XP Home i dalej to samo.Co mozna jeszcze z tym zobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz tyle zmieniasz to obadaj tez pamiatki...kiedy ja na siriusie kupilem moje mobo to myslalem ze mnie krew zaleje...komop wiecznie sie wieszal, nie chcial wlaczac, BSOD jeden za drugim...juz myslalem ze rozniose Siriusa keidy sie okazalo ze to wina pamiatek =P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...