Skocz do zawartości
axelus

Utworzenie Partycji Mac-owej Przy Xp

Rekomendowane odpowiedzi

....... dzieki ktorej bedziemy mogli nagrywac plyty hybrydowe lub z przeznaczeniem dla Mac-a , robie to za pomoca Paragonu i nie moze mi sformatowac na HPFS --- wystepuje blad wewnetrzny , jak nagrac plyte hybrydowa/lub tylko dla Mac-a przez peceta ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem emulować MacOS na swoim PC, naściągałem softu, faq itp. Do emulacji systemu potrzebna jest odpowiednia partycja. Niby moznabyło ją sobie samemu stworzyć za pomocą softu ale mnie te "softy" nie chciały odpalać - chyba brak kompatybilności z WinXP/ME. Było alternatywne[czyt. zalecane] rozwiązanie: ściągnąć obraz partycji i zamontować ją odpowiednim softem. Były do wyboru 2: 3GB lub 6GB. Chciałem zainstalować full wersje Maca która zajmuje ok 4-5GB więc sciągałem 6GB ale dysk mi siadł, potem admin przyciął łącze i mogłem sobie pomarzyć o pukaniu myszką na biurku MacOS'a. A soft oraz info bez problemu znalazłem na google. Jeśli znajomy odda mi tą płytke gdzie to wszystko zgrałem to ci podam nazwy programów, linki itp.

POWODZENIA stary, jak coś zdziałasz to sie pochwal.

.peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...