Skocz do zawartości
grzesiekf

Fedora Core 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałem sobie zainstalować Fedora Core 3 no i ściągnąłem sobie obrazy i nagralem na płytki, przy instalacji pyta czy sprawdzić płytkę czy nie ma błędów to daje żeby sprawdził i wykrywa coś no ale próbuję mimo to zainstalować system i nic, wyskakuje błąd i koniec, przerywa się instalacja.

Ściągałem obrazy z różnych mirrorów (poskiego i kilku czeskich), nagrywałem na różnych płytkach z różnymi prędkościami (nawet 4x), ściągałem obraz programem DAP oraz z przeglądarki normalnie (Opera) i zawsze ten sam błąd na samym końcu płyty - 99%

Co to może być ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałem sobie zainstalować Fedora Core 3 no i ściągnąłem sobie obrazy i nagralem na płytki, przy instalacji pyta czy sprawdzić płytkę czy nie ma błędów to daje żeby sprawdził i wykrywa coś no ale próbuję mimo to zainstalować system i nic, wyskakuje błąd i koniec, przerywa się instalacja.

Ściągałem obrazy z różnych mirrorów (poskiego i kilku czeskich), nagrywałem na różnych płytkach z różnymi prędkościami (nawet 4x), ściągałem obraz programem DAP oraz z przeglądarki normalnie (Opera) i zawsze ten sam błąd na samym końcu płyty - 99% 

Co to może być ??

1313298[/snapback]

Sprawdz sumy kontrolne (md5) i porownaj z poprawnymi...

Zasysanie obrazow SO przez zwykle targacze jest nieco niebezpieczne... tutaj liczy sie kazdy bit... (nie to co w filmach - drobny blad w zasadzie niczego nie zmienia).

 

Najlepiej kupic w kiosku/na bazarku gazetke z pelna wersja fedory... cena kioskowa ok 30zlotych, cena bazarkowa polowe z tego.

 

Sam system bardzo przyjemny i prosty... polceam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz sumy kontrolne (md5) i porownaj z poprawnymi...

Zasysanie obrazow SO przez zwykle targacze jest nieco niebezpieczne... tutaj liczy sie kazdy bit...  (nie to co w filmach - drobny blad w zasadzie niczego nie zmienia).

 

Najlepiej kupic w kiosku/na bazarku gazetke z pelna wersja fedory... cena kioskowa ok 30zlotych, cena bazarkowa polowe z tego.

 

Sam system bardzo przyjemny i prosty... polceam!

1325754[/snapback]

 

to jest blad w kernelu pisza o tym na stronie fedory...

powinno ci sie zainstalowac bez problemu , pomin to poprostu albo poszukaj w necie jaki parametr trza dopisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej ja sie jeszcze nie spotkałem z walniętą fedorą. Na bank źle ściągałeś! Zapomnij o operze bo kiedyś miałem to samo ze Slackiem i MDK. Przeklinałem cały internet a wystarczyło ściągać getrightem, polecam za fajną obłsuge mirrorów. I policz sobie sumki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...